31 تیر 1398 ساعت 18:16

آشنایی با فاطمه دانشور

فاطمه دانشور کارآفرین ایرانی

فاطمه دانشور (متولد ۱۳۵۳)، کارآفرین و تاجر ایرانی و از اعضای شورای اسلامی شهر تهران در دوره چهارم و عضو اتاق بازرگانی, صنایع, معادن و کشاورزی است. وی کارشناس مدیریت بیمارستانی و کارشناس ارشد مدیریت بازرگانی از دانشگاه تهران است.
مدیرعامل سیاحان سپهر آسیا و بنیانگذار موسسه نیکوکاری مهرآفرین پناه عصر حامی زنان و کودکان بی سرپرست و بدسرپرست کودکان کار و خیابان و بازمانده از تحصیل و نوزادان مادران معتاد و... می باشد.

فاطمه دانشور
فاطمه دانشور مهرآفرین

زندگی من

خواستنی که توانستن شد

امروز خیلیها از من میپرسند عامل موفقیتت چه بود؟ به آنها میگویم که موفقیت من به عوامل متعددی بستگی داشت؛ یکی از این عوامل افراد موثری بودند که در مسیر زندگیام قرار گرفتند و به کمك آنها مسیرهایی به رویم گشوده شد . این نکته همواره برای من عجیب و سوال برانگیز است، زیرا همیشه در کتابها خوانده بودم که شما به اهدافی میرسید که آنها را در ذهنتان تکرار کردهاید. اما من به اهدافی بسیار فراتر از آنچه نوشته بودم رسیدم...

فاطمه دانشور

اداره سلامت شهرداری منطقه یک از بازدید خانم دکتر فاطمه دانشور، عضو  و رئیس کمیته اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران از مرکز فراموز شمیران خبر داد.

هادی زاده مدیر اداره سلامت گفت در این بازدید که روز دوشنبه 16 شهریورماه از مرکز فراموز شمیران به عمل آمد، خانم دکتر فاطمه دانشور  با همراهی سعادتمندی، قائم مقام معاونت اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه یک، از بخش های مختلف این مرکز از نزدیک دیدن کرد. وی افزود مرکز فراموز شمیران که در سال 1392 به همت اداره سلامت شهرداری منطقه یک با هدف افزایش دانش، نگرش و آگاهی کودکان برای پیشگیری از آسیبهای ناشی از رفتارهای پرخطر و آموزش مهارتهای زندگی راه اندازی شد

در زمینه اعتیاد نوین (فست فود ،کامپیوتر و موبایل) از طریق روشهای مستقیم و غیر مستقیم آموزشی چون برگزاری کارگاههای آموزشی،  پرده خوانی، قصه خوانی و بازی همان قصه توسط کودکان، نمایش عکس ازکارخانه های سوسیس و کالباس، نمایش فیلم و اجرای تئاتر با موضوع مضرات فست فودها، تهیه تغذیه سالم به وسیله خود کودکان و ... به ارائه خدمات به کودکان در سنین پیش دبستانی تا ششم دبستان می پردازد. در این بازدید خانم دکتر دانشور ضمن ابراز رضایت نسبت به اهداف و فعالیت های این مرکز گفت امروزه با توجه به فراگیر شدن مصرف فست فود در برنامه غذایی خانواده ها و استفاده نامناسب از موبایل و کامپیوتر چنین مراکزی نقش مهمی در کاهش رفتارهای پرخطر کودکان و آموزش شیوه های صحیح استفاده از مواد غذایی، کامپیوتر و موبایل خواهند داشت.

آخرین اخبار

1391-1396 کلیه حقوق برای وب سایت فاطمه دانشور محفوظ است.

Template Design:Dima Group