06 بهمن 1399 ساعت 10:42

آشنایی با فاطمه دانشور

فاطمه دانشور کارآفرین ایرانی

فاطمه دانشور (متولد ۱۳۵۳)، کارآفرین و تاجر ایرانی و از اعضای شورای اسلامی شهر تهران در دوره چهارم و عضو اتاق بازرگانی, صنایع, معادن و کشاورزی است. وی کارشناس مدیریت بیمارستانی و کارشناس ارشد مدیریت بازرگانی از دانشگاه تهران است.
مدیرعامل سیاحان سپهر آسیا و بنیانگذار موسسه نیکوکاری مهرآفرین پناه عصر حامی زنان و کودکان بی سرپرست و بدسرپرست کودکان کار و خیابان و بازمانده از تحصیل و نوزادان مادران معتاد و... می باشد.

فاطمه دانشور
فاطمه دانشور مهرآفرین

زندگی من

خواستنی که توانستن شد

امروز خیلیها از من میپرسند عامل موفقیتت چه بود؟ به آنها میگویم که موفقیت من به عوامل متعددی بستگی داشت؛ یکی از این عوامل افراد موثری بودند که در مسیر زندگیام قرار گرفتند و به کمك آنها مسیرهایی به رویم گشوده شد . این نکته همواره برای من عجیب و سوال برانگیز است، زیرا همیشه در کتابها خوانده بودم که شما به اهدافی میرسید که آنها را در ذهنتان تکرار کردهاید. اما من به اهدافی بسیار فراتر از آنچه نوشته بودم رسیدم...

فاطمه دانشور
تهران، 15 اسفند 93- کودکان کانون نخبگان طلایی ایران، طی مراسمی روز درختکاری را با کاشت نهال درخت در حاشیه دریاچه مجموعه ورزشی آزادی گرامی داشتند. در این مراسم که ساعت 12 ظهر روز جمعه 15 اسفند برگزار شد مدیران و مسئولین شرکت­های ال­ جی، گلدیران، مؤسسه نیکوکاری مهرآفرین و جمعی از خبرنگاران و مسئولین مختلف حضور داشتند.پیش از این، ال ­جی و گلدیران و مهرآفرین  از برنامه کانون نخبگان طلایی ایران که گسترده‌ ترین پروژه مسئولیت اجتماعی مشترک است در یکشنبه 14 دی‌ماه طی همایشی با حضور رسانه ها به صورت رسمی رونمایی کرده بودند. پروژه موفق گلدکیدز بر روی پرورش و استعدادیابی کودکان نخبه ایرانی متمرکز است و از حدود دو سال پیش آغاز به کار کرده است. طرح استعدادیابی و حمایت از بهترین ها در رشته های مختلف، برنامه ای بدیع و نو در راستای حمایت از کودکان مستعد 6 تا 16 سال است. گلدکیدز با بهره‌گیری از علومی نظیر روانشناسی و جامعه شناسی به دقت برنامه‌ریزی شده و پرورش استعدادهای بالقوه منتخبین و هدایت قابلیت‌ها را در کنار توجه دائم به آموزش‌هایی مد نظر دارد که آینده شخصی و اجتماعی نسل طلایی ایران را تضمین می‌نماید.در مراسم روز درختکاری ابتدا در سالن فدراسیون قایقرانی، کارشناسان در مورد فواید درخت و درختکاری  برای کودکان گلدکیدز صحبت کردند و پس از آن نحوه صحیح کاشت نهال به گلدکیدزی­ها آموزش داده شد. همچنین، کارشناسان و مربیان در مورد طبیعت و زندگی درختان به سوالات کودکان کنجکاو گلدکیدز پاسخ دادند.پس از بخش آموزش، کودکان به محوطه اطراف دریاچه آزادی رفتند و نهال­ها را در مکان­های از قبل آماده شده قرار دادند. در این قسمت از مراسم با توضیحات کامل کارشناسان و مربیان کاشت نهال­ها توسط کودکان صورت گرفت."دنیای زیبای کودکان و نوجوانان به حمایت نیاز دارد". یک مقام رسانه­ ای شرکت گلدیران با بیان این مطلب گفت: "از زمانی که متعهد به برنامه مسئولیت اجتماعی گلدکیدز شدیم تمام تلاش و همت خود را به کار گرفته‌ایم که استعداد کودکان ایرانی را در زمینه­های مختلف شناسایی کنیم. کودکان مانند همین نهال­ها هستند و ما به آینده بسیار خوشبین هستیم. همانگونه که با رسیدگی مناسب این نهال­ها تبدیل به درختانی تنومند، بارور و سایه­ گستر می­شوند، روزی خواهد آمد که استعداد این کودکان و نوجوانان نخبه نیز شکوفا خواهد شد. از اینکه ما هم در این شکوفایی سهمی داریم خوشحالیم."در پایان مراسم درختکاری، کودکان  در برنامه قایق­سواری که از سوی ال­ جی و گلدیران تدارک دیده شده بود شرکت کردند.

آخرین اخبار

1391-1396 کلیه حقوق برای وب سایت فاطمه دانشور محفوظ است.

Template Design:Dima Group