30 شهریور 1400 ساعت 13:34

آشنایی با فاطمه دانشور

فاطمه دانشور کارآفرین ایرانی

فاطمه دانشور (متولد ۱۳۵۳)، کارآفرین و تاجر ایرانی و از اعضای شورای اسلامی شهر تهران در دوره چهارم و عضو اتاق بازرگانی, صنایع, معادن و کشاورزی است. وی کارشناس مدیریت بیمارستانی و کارشناس ارشد مدیریت بازرگانی از دانشگاه تهران است.
مدیرعامل سیاحان سپهر آسیا و بنیانگذار موسسه نیکوکاری مهرآفرین پناه عصر حامی زنان و کودکان بی سرپرست و بدسرپرست کودکان کار و خیابان و بازمانده از تحصیل و نوزادان مادران معتاد و... می باشد.

فاطمه دانشور
فاطمه دانشور مهرآفرین

زندگی من

خواستنی که توانستن شد

امروز خیلیها از من میپرسند عامل موفقیتت چه بود؟ به آنها میگویم که موفقیت من به عوامل متعددی بستگی داشت؛ یکی از این عوامل افراد موثری بودند که در مسیر زندگیام قرار گرفتند و به کمك آنها مسیرهایی به رویم گشوده شد . این نکته همواره برای من عجیب و سوال برانگیز است، زیرا همیشه در کتابها خوانده بودم که شما به اهدافی میرسید که آنها را در ذهنتان تکرار کردهاید. اما من به اهدافی بسیار فراتر از آنچه نوشته بودم رسیدم...

فاطمه دانشور
تیم پسران کانون نخبگان طلایی ایران (گلدکیدز) طی اولین حضور خود در مسابقات رباتیک سلام کاپ در رشته مسیریاب رتبه دوم را کسب کرد. به گزارش روابط عمومی،چهارمین دوره مسابقات سلام کاپ با حضور هزار و 360 شرکت کننده دختر و پسر در قالب 518 تیم از 70 مرکز آموزشی سراسر کشور نیمه اسفند ماه سال گذشته در دانشگاه شهید رجایی برگزار شد. در این مسابقات که تحت نظارت کارشناسان زبده کمیته رباتیک انجمن بازی ها و ورزش های رباتیک برگزار گردید،تیم دختران گلدکیدز نیز به دلیل عملکرد خوب خود شایسته تقدیر شناخته شد و تندیس پژوهشی دریافت کرد. شایان ذکر است، کانون نخبگان طلایی ایران (گلد کیدز) با برنامه ریزی و حمایت موسسه مهرآفرین و شرکت های گلدیران و ال جی در راستای شناسایی و پرورش استعدادها و نخبه پروری از میان کودکان و نوجوانان میهن عزیزمان تاسیس و فعالیت نموده است.

آخرین اخبار

1391-1396 کلیه حقوق برای وب سایت فاطمه دانشور محفوظ است.

Template Design:Dima Group