30 شهریور 1400 ساعت 13:22

آشنایی با فاطمه دانشور

فاطمه دانشور کارآفرین ایرانی

فاطمه دانشور (متولد ۱۳۵۳)، کارآفرین و تاجر ایرانی و از اعضای شورای اسلامی شهر تهران در دوره چهارم و عضو اتاق بازرگانی, صنایع, معادن و کشاورزی است. وی کارشناس مدیریت بیمارستانی و کارشناس ارشد مدیریت بازرگانی از دانشگاه تهران است.
مدیرعامل سیاحان سپهر آسیا و بنیانگذار موسسه نیکوکاری مهرآفرین پناه عصر حامی زنان و کودکان بی سرپرست و بدسرپرست کودکان کار و خیابان و بازمانده از تحصیل و نوزادان مادران معتاد و... می باشد.

فاطمه دانشور
فاطمه دانشور مهرآفرین

زندگی من

خواستنی که توانستن شد

امروز خیلیها از من میپرسند عامل موفقیتت چه بود؟ به آنها میگویم که موفقیت من به عوامل متعددی بستگی داشت؛ یکی از این عوامل افراد موثری بودند که در مسیر زندگیام قرار گرفتند و به کمك آنها مسیرهایی به رویم گشوده شد . این نکته همواره برای من عجیب و سوال برانگیز است، زیرا همیشه در کتابها خوانده بودم که شما به اهدافی میرسید که آنها را در ذهنتان تکرار کردهاید. اما من به اهدافی بسیار فراتر از آنچه نوشته بودم رسیدم...

فاطمه دانشور
به گزارش روابط عمومی ,  نیره ولندیاری مدیر شعبه موسسه خیریه نیکوکاری مهر آفرین (پناه عصر) در کرمان  از اهدای سبد کالا و برخی از مایحتاج به مددجویان تحت پوشش این خیریه خبر داد و گفت:از محل درآمد حاصل از ششمین بازارچه خیریه که در تاریخ چهاردهم و پانزدهم اسفندماه در محل تالار شب های ماندگار برگزار شد،این سبد کالا تهیه و به مددجویان تحت پوشش اهدا گردید.وی تصریح کرد:بیش از 400 نفر تحت حمایت های موسسه خیریه مهر آفرین  قرار دارند.ولندیاری یکی دیگر از اقدامات صورت گرفته را در آستانه سال جدید علاوه بر توزیع سبد کالا سرکشی به خانواده ها یی بیان کرد که نیازمند می باشند.مدیر موسسه خیریه مهرآفرین در کرمان اظهارداشت:سبد کالا شامل کالاهای اساسی،لوازم التحریر و دیگر مایحتاج بر اساس  نیازسنجی صورت گرفته است.وی از توزیع سبد کالا بین مدجویان مهر آفرین در شهرستان های کرمان،بم و جیرفت خبرداد که طی روزهای اخیر توسط یاوران صورت گرفته است.مدیر شعبه  موسسه مهر آفرین در کرمان بیان کرد:کمک کردن به صرف مسائل اقتصادی و مالی نمی باشد بلکه نیازهای عاطفی از اینگونه مسائل مهمتر می باشند که تا کنون توسط  جزو اولویت های یاوران مهر آفرین واقع شده است.

آخرین اخبار

1391-1396 کلیه حقوق برای وب سایت فاطمه دانشور محفوظ است.

Template Design:Dima Group