10 فروردين 1399 ساعت 12:33

آشنایی با فاطمه دانشور

فاطمه دانشور کارآفرین ایرانی

فاطمه دانشور (متولد ۱۳۵۳)، کارآفرین و تاجر ایرانی و از اعضای شورای اسلامی شهر تهران در دوره چهارم و عضو اتاق بازرگانی, صنایع, معادن و کشاورزی است. وی کارشناس مدیریت بیمارستانی و کارشناس ارشد مدیریت بازرگانی از دانشگاه تهران است.
مدیرعامل سیاحان سپهر آسیا و بنیانگذار موسسه نیکوکاری مهرآفرین پناه عصر حامی زنان و کودکان بی سرپرست و بدسرپرست کودکان کار و خیابان و بازمانده از تحصیل و نوزادان مادران معتاد و... می باشد.

فاطمه دانشور
فاطمه دانشور مهرآفرین

زندگی من

خواستنی که توانستن شد

امروز خیلیها از من میپرسند عامل موفقیتت چه بود؟ به آنها میگویم که موفقیت من به عوامل متعددی بستگی داشت؛ یکی از این عوامل افراد موثری بودند که در مسیر زندگیام قرار گرفتند و به کمك آنها مسیرهایی به رویم گشوده شد . این نکته همواره برای من عجیب و سوال برانگیز است، زیرا همیشه در کتابها خوانده بودم که شما به اهدافی میرسید که آنها را در ذهنتان تکرار کردهاید. اما من به اهدافی بسیار فراتر از آنچه نوشته بودم رسیدم...

فاطمه دانشور
فرمانده انتظامی علی‌آبادکتول از دستگیری قاتلان پسربچه دوساله خبر داد. سرهنگ علی‌اکبر اژدری گفت: سه‌روز پیش در یک منزل مسکونی در شهر علی‌آبادکتول پسربچه‌ای دوساله مورد ضرب‌وشتم شدید یک‌مرد به همراه مادرش که در خانه بودند، قرار گرفت. وی افزود: پسربچه دوساله به بیمارستان انتقال داده شد اما به‌علت کوفتگی شدید ناشی از ضربات بر سر، کودک در بیمارستان فوت شد. سرهنگ اژدری گفت: بر اساس اطلاعات به‌دست‌آمده مادر این بچه در غیاب همسر زندانی‌اش، با مردی رابطه نامشروع داشت. این مقام انتظامی ادامه داد: این مرد که شیشه مصرف کرده بود پس از آزار پسربچه دوساله ضربات را به سر پسربچه زد. فرمانده انتظامی علی‌آبادکتول گفت: دو متهم پس از این عمل شنیع دستگیر و تحویل مقامات قضایی شدند.

آخرین اخبار

1391-1396 کلیه حقوق برای وب سایت فاطمه دانشور محفوظ است.

Template Design:Dima Group