06 بهمن 1399 ساعت 10:48

آشنایی با فاطمه دانشور

فاطمه دانشور کارآفرین ایرانی

فاطمه دانشور (متولد ۱۳۵۳)، کارآفرین و تاجر ایرانی و از اعضای شورای اسلامی شهر تهران در دوره چهارم و عضو اتاق بازرگانی, صنایع, معادن و کشاورزی است. وی کارشناس مدیریت بیمارستانی و کارشناس ارشد مدیریت بازرگانی از دانشگاه تهران است.
مدیرعامل سیاحان سپهر آسیا و بنیانگذار موسسه نیکوکاری مهرآفرین پناه عصر حامی زنان و کودکان بی سرپرست و بدسرپرست کودکان کار و خیابان و بازمانده از تحصیل و نوزادان مادران معتاد و... می باشد.

فاطمه دانشور
فاطمه دانشور مهرآفرین

زندگی من

خواستنی که توانستن شد

امروز خیلیها از من میپرسند عامل موفقیتت چه بود؟ به آنها میگویم که موفقیت من به عوامل متعددی بستگی داشت؛ یکی از این عوامل افراد موثری بودند که در مسیر زندگیام قرار گرفتند و به کمك آنها مسیرهایی به رویم گشوده شد . این نکته همواره برای من عجیب و سوال برانگیز است، زیرا همیشه در کتابها خوانده بودم که شما به اهدافی میرسید که آنها را در ذهنتان تکرار کردهاید. اما من به اهدافی بسیار فراتر از آنچه نوشته بودم رسیدم...

فاطمه دانشور
مردی که متهم است زنی جوان را که از همکارانش بود به قتل رسانده است در جلسه محاکمه اتهامش را قبول کرد. این مرد ٣٢ ساله که ایرج نام دارد اسفند سال ٩٢ مرتکب جنایت شد و زنی متاهل به نام محبوبه را به قتل رساند. او بعد از دستگیری به جرمش اعتراف کرد و در نهایت برای او به اتهام قتل، رابطه نامشروع و سرقت اموال مقتول کیفرخواست صادر شد. این متهم دیروز در شعبه ٨٤ دادگاه کیفری استان تهران پای میز محاکمه رفت. در این جلسه نماینده دادستان اعلام شکایت کرد و گفت: «روز حادثه مردی به پلیس خبر داد جسد محبوبه در خانه‌اش افتاده است. این مرد بعد از حضور پلیس به ماموران گفت شوهر محبوبه به سفر رفته بود و وقتی همسرش تلفن را جواب نداد نگران شد به همین دلیل از من خواست سراغی از محبوبه بگیرم اما او در را باز نکرد، به همین دلیل با کمک همسایه‌ها وارد خانه شدم و جسد را دیدم».اولیای‌دم نیز در این جلسه خواستار قصاص متهم شدند و گفتند تفاضل دیه را نیز پرداخت خواهند کرد. پدر مقتول گفت اولین بار است که ایرج را می‌بیند و نمی‌داند او به چه دلیل دخترش را به قتل رسانده است. این مرد همچنین توضیح داد مقداری از طلاها و پول‌های دخترش نیز سرقت شده است. در ادامه وقتی نوبت به متهم رسید، او ماجرا را توضیح داد و گفت: «من و محبوبه همکار بودیم و گاهی برای هم پیامک می‌فرستادیم تا اینکه محبوبه با من درددل کرد و گفت با شوهرش مشکل دارد. بعد از آن رابطه ما صمیمانه‌تر شد تا اینکه محبوبه گفت قصد دارد از شوهرش جدا شود. او از من خواست همسرم را طلاق بدهم تا با هم ازدواج کنیم ولی من مخالفت کردم، از آن به بعد بود که اختلافات ما شروع شد».متهم به قتل افزود: «محبوبه مکالمه‌های ما را ضبط کرده بود و تهدید می‌کرد آن را در اختیار همسرم می‌گذارد. حتی ما یک‌بار سر این موضوع با هم دعوا کردیم و من گوشی تلفن همراه او را شکستم اما این ماجرا همچنان ادامه داشت تا اینکه روز حادثه محبوبه از من خواست به خانه‌اش بروم تا فایل صوتی را بدهد. می‌دانستم که او در منزل تنهاست. وقتی به آنجا رفتم زیر قولش زد و با هم دعوا کردیم. من که عصبانی شده بودم گلدانی را به سمتش پرت و بعد با تکه‌ای سیم او را خفه کردم اما سرقتی انجام ندادم؛ البته قبل از این ماجرا دو میلیون تومان به محبوبه بدهکار بودم که حاضر هستم این مبلغ را پس بدهم».

آخرین اخبار

1391-1396 کلیه حقوق برای وب سایت فاطمه دانشور محفوظ است.

Template Design:Dima Group