06 بهمن 1399 ساعت 10:19

آشنایی با فاطمه دانشور

فاطمه دانشور کارآفرین ایرانی

فاطمه دانشور (متولد ۱۳۵۳)، کارآفرین و تاجر ایرانی و از اعضای شورای اسلامی شهر تهران در دوره چهارم و عضو اتاق بازرگانی, صنایع, معادن و کشاورزی است. وی کارشناس مدیریت بیمارستانی و کارشناس ارشد مدیریت بازرگانی از دانشگاه تهران است.
مدیرعامل سیاحان سپهر آسیا و بنیانگذار موسسه نیکوکاری مهرآفرین پناه عصر حامی زنان و کودکان بی سرپرست و بدسرپرست کودکان کار و خیابان و بازمانده از تحصیل و نوزادان مادران معتاد و... می باشد.

فاطمه دانشور
فاطمه دانشور مهرآفرین

زندگی من

خواستنی که توانستن شد

امروز خیلیها از من میپرسند عامل موفقیتت چه بود؟ به آنها میگویم که موفقیت من به عوامل متعددی بستگی داشت؛ یکی از این عوامل افراد موثری بودند که در مسیر زندگیام قرار گرفتند و به کمك آنها مسیرهایی به رویم گشوده شد . این نکته همواره برای من عجیب و سوال برانگیز است، زیرا همیشه در کتابها خوانده بودم که شما به اهدافی میرسید که آنها را در ذهنتان تکرار کردهاید. اما من به اهدافی بسیار فراتر از آنچه نوشته بودم رسیدم...

فاطمه دانشور
 پسری جوان بعد از اینکه از ازدواج با دختر موردعلاقه‌اش ناامید شد دست به سلاح برد و ضمن کشتن این دختر، دو نفر از اعضای خانواده او را نیز به کام مرگ کشاند و یک نفر را زخمی کرد. جوان مسلح بعد از این اقدام جنون‌آمیز با شلیک گلوله به زندگی خود نیز پایان داد. پلیس درحال‌حاضر مشغول تحقیق پیرامون این جنایت است که شامگاه یکشنبه در منطقه کارکنان شهرستان گچساران واقع در استان کهگیلویه‌وبویراحمد به وقوع پیوست. ساعت ٢١:٣٠ یکشنبه وقتی صدای گلوله‌ها در کوچه ٢٠شمالی در منطقه کارکنان پیچید اهالی سراسیمه از خانه‌های خود بیرون رفتند و مشاهده کردند جنایتی در همسایگی‌شان به وقوع پیوسته است. آنها پلیس و اورژانس را از واقعه مطلع و درخواست کمک کردند. دقایقی بعد ماموران و امدادگران در محل حادثه حاضر شدند و پیش از هر کاری دو زن را که بر اثر اصابت گلوله زخمی شده بودند به بیمارستان منتقل کردند. آنها در ادامه با اجساد دو دختر و پسری جوان مواجه شدند. همان بررسی‌های اولیه فاش کرد پسر جان‌باخته عامل جنایت است و بعد از اینکه با استفاده از سلاح کلاشینکف جنایتی تمام‌عیار را رقم زده گلوله‌ای نیز به خودش شلیک کرده و به زندگی‌اش پایان داده است. مقتولان دو خواهر بودند که یکی از آنها هدف اصلی جنایت محسوب می‌شد. قاتل از چندی قبل در پی آشنایی با این دختر به او علاقه‌مند شده و سعی کرده بود مقدمات ازدواج با وی را فراهم کند اما دختر جوان تمایلی به این وصلت نداشت به همین دلیل پاسخ رد داده بود. کشمکش‌ها در این خصوص ادامه داشت تا اینکه شب حادثه خواستگار ناکام که مطمئن شده بود دیگر راهی برای رسیدن به خواسته‌اش باقی نمانده است، دست‌به‌سلاح برد. درحالی‌که بررسی‌ها پیرامون این جنایت ادامه داشت، خبر رسید یکی از مصدومان جان خود را از دست داده و تعداد قربانیان در مجموع به چهار نفر رسیده است. پلیس هنوز جزئیات و نحوه وقوع جنایت را اعلام نکرده است اما برخی اخبار حاکی از آن است که متهم بعد از رفتن مقابل منزل دختر جوان وقتی دید در حیاط باز است، داخل رفت و دخترموردعلاقه‌اش، خواهر او و یکی از بستگان آنها را به رگبار بست و سپس به زندگی‌اش پایان داد. روایت دیگری نیز از این جنایت وجود دارد مبنی‌بر اینکه خواستگار بعد از رسیدن مقابل خانه دختر موردعلاقه‌اش در زد و از او خواست برای آخرین گفت‌وگو از منزل خارج شود. در این میان دو مقتول دیگر نیز این دختر را همراهی کردند که همگی هدف گلوله قرار گرفتند. درحال‌حاضر اجساد به پزشکی‌قانونی منتقل شده و این در حالی است که زنی دیگر که او هم در همین حادثه هدف گلوله قرار گرفته در بیمارستان بستری است و پزشکان در تلاش هستند تا جان او را نجات بدهند. این جنایت در حالی به وقوع پیوست که پیش از این نیز شکست‌های عشقی حوادث خونینی را به بار آورده بود. ٢٧ اسفند سال گذشته مردی جوان که با انگیزه‌ای مشابه دست به جنایت زده و خواهران دوقلوی جیرفتی را به قتل رسانده بود در این شهر در ملأعام اعدام شد. آن متهم نیز وقتی پاسخ منفی شنید در مسیر تردد روزانه دختر موردعلاقه‌اش قرار گرفت و با خودرو وانت او و خواهر دوقلویش را زیر گرفت و گریخت اما در نهایت دستگیر و مجازات شد.

آخرین اخبار

1391-1396 کلیه حقوق برای وب سایت فاطمه دانشور محفوظ است.

Template Design:Dima Group