06 بهمن 1399 ساعت 11:22

آشنایی با فاطمه دانشور

فاطمه دانشور کارآفرین ایرانی

فاطمه دانشور (متولد ۱۳۵۳)، کارآفرین و تاجر ایرانی و از اعضای شورای اسلامی شهر تهران در دوره چهارم و عضو اتاق بازرگانی, صنایع, معادن و کشاورزی است. وی کارشناس مدیریت بیمارستانی و کارشناس ارشد مدیریت بازرگانی از دانشگاه تهران است.
مدیرعامل سیاحان سپهر آسیا و بنیانگذار موسسه نیکوکاری مهرآفرین پناه عصر حامی زنان و کودکان بی سرپرست و بدسرپرست کودکان کار و خیابان و بازمانده از تحصیل و نوزادان مادران معتاد و... می باشد.

فاطمه دانشور
فاطمه دانشور مهرآفرین

زندگی من

خواستنی که توانستن شد

امروز خیلیها از من میپرسند عامل موفقیتت چه بود؟ به آنها میگویم که موفقیت من به عوامل متعددی بستگی داشت؛ یکی از این عوامل افراد موثری بودند که در مسیر زندگیام قرار گرفتند و به کمك آنها مسیرهایی به رویم گشوده شد . این نکته همواره برای من عجیب و سوال برانگیز است، زیرا همیشه در کتابها خوانده بودم که شما به اهدافی میرسید که آنها را در ذهنتان تکرار کردهاید. اما من به اهدافی بسیار فراتر از آنچه نوشته بودم رسیدم...

فاطمه دانشور
 مردی که به‌دلیل بدرفتاری‌های پدرش در دوران کودکی از او کینه به دل گرفته بود سرانجام دست به جنایت زد. کارآگاهان جنایی پلیس آگاهی شهر قدس دوروز پیش، از وقوع جنایت در منزلی مسکونی مطلع شدند و وقتی به محل حادثه رفتند جسد مردی میانسال را مشاهده کردند که سر، صورت و گردنش به‌شدت زخمی شده بود. شواهد اولیه نشان می‌داد این مرد هدف چندضربه چاقو قرار گرفته است. ماموران پیش از هر اقدامی به جست‌وجو در خانه پرداختند و مطمئن شدند وسیله‌ای سرقت نشده است. از طرفی در ورودی و پنجره‌های خانه سالم بود و این نشان می‌داد قاتل یا قاتلان به‌راحتی وارد قتلگاه شده‌اند. مجموع این اطلاعات از آن حکایت داشت که جنایت توسط فردی آشنا با مقتول و با انگیزه خصومت شخصی انجام شده است. در این میان افرادی که پلیس را از واقعه مطلع کرده بودند تحت بازجویی قرار گرفتند و پسر ٢٦ساله مقتول به نام کامران را به‌عنوان عامل قتل معرفی کردند. کارآگاهان در بررسی‌های خود پی بردند کامران از مدتی قبل در شهری دیگر زندگی می‌کرد اما شب قبل به خانه پدرش آمده و با او مشاجره کرده بود. این جوان بعد از کشته‌شدن پدرش فراری شده بود به همین دلیل جست‌وجوها برای یافتن ردی از وی آغاز و سرانجام مظنون اصلی پرونده در منزل یکی از دوستانش در شهرقدس بازداشت شد. کامران بعد از دستگیری به پلیس آگاهی انتقال یافت و به ارتکاب قتل اقرار کرد. او گفت: «وقتی بچه بودم پدرم با من بدرفتاری می‌کرد. او بیشتر مواقع توجهی به من نداشت و هروقت عصبانی می‌شد سر من خالی می‌کرد. همین رفتارهایش باعث شد از او کینه به دل بگیرم و بالاخره او را به قتل رساندم.» متهم ادامه داد: «شب حادثه در حالی که ماده مخدر شیشه مصرف کرده بودم دچار توهم شدم، بعد از آن با پدرم مشاجره کردم. خیلی عصبانی بودم و نمی‌توانستم رفتارم را کنترل کنم. درنهایت چاقویی برداشتم و با آن به پدرم حمله‌ور شدم و بعد از خانه فرار کردم.» بنابراین گزارش، متهم اکنون در بازداشت به‌سر می‌برد.

آخرین اخبار

1391-1396 کلیه حقوق برای وب سایت فاطمه دانشور محفوظ است.

Template Design:Dima Group