06 بهمن 1399 ساعت 11:08

آشنایی با فاطمه دانشور

فاطمه دانشور کارآفرین ایرانی

فاطمه دانشور (متولد ۱۳۵۳)، کارآفرین و تاجر ایرانی و از اعضای شورای اسلامی شهر تهران در دوره چهارم و عضو اتاق بازرگانی, صنایع, معادن و کشاورزی است. وی کارشناس مدیریت بیمارستانی و کارشناس ارشد مدیریت بازرگانی از دانشگاه تهران است.
مدیرعامل سیاحان سپهر آسیا و بنیانگذار موسسه نیکوکاری مهرآفرین پناه عصر حامی زنان و کودکان بی سرپرست و بدسرپرست کودکان کار و خیابان و بازمانده از تحصیل و نوزادان مادران معتاد و... می باشد.

فاطمه دانشور
فاطمه دانشور مهرآفرین

زندگی من

خواستنی که توانستن شد

امروز خیلیها از من میپرسند عامل موفقیتت چه بود؟ به آنها میگویم که موفقیت من به عوامل متعددی بستگی داشت؛ یکی از این عوامل افراد موثری بودند که در مسیر زندگیام قرار گرفتند و به کمك آنها مسیرهایی به رویم گشوده شد . این نکته همواره برای من عجیب و سوال برانگیز است، زیرا همیشه در کتابها خوانده بودم که شما به اهدافی میرسید که آنها را در ذهنتان تکرار کردهاید. اما من به اهدافی بسیار فراتر از آنچه نوشته بودم رسیدم...

فاطمه دانشور
چهره مرد معتاد آنقدر تابلو بود که پس از ربودن پسربچه ۸ ساله، مهم‌ترین سرنخ پلیس برای کشف راز این آدم‌ربایی شد.صبح 21 بهمن امسال پسربچه 8 ساله‌اي در شهرستان تربت‌حيدريه در راه رفتن به مدرسه توسط 2مرد موتورسوار ربوده شد. يكي از آدم‌ربايان نقاب به‌صورت داشت و ديگري كه معلوم بود معتاد است، چهره‌اش را نپوشانده بود. آدم‌ربايان پس از ربودن پسربچه 8ساله، دهان او را بستند، سوار موتور كردند و پا به فرار گذاشتند.دوستان پسربچه نيز كه شاهد اين ماجرا بودند وحشتزده خانواده دوستشان را باخبر كردند و به اين ترتيب پليس نيز در جريان قرار گرفت. از همان زمان تحقيقات براي شناسايي و دستگيري آدم‌ربايان شروع شد و اين در حالي بود كه آنها براي آزادي گروگانشان درخواست 25ميليون تومان كردند.مأموران پليس كه تحقيقات گسترده‌اي را براي شناسايي گروگانگيران شروع كرده بودند به تحقيق از شاهدان پرداختند. آنها چهره مرد معتاد را به‌خوبي به‌خاطر داشتند و نشاني‌هاي دقيق شاهدان از چهره اين مرد باعث شد كه خيلي زود هويت او شناسايي شود. در ادامه مرد معتاد كه 45ساله است دستگير شد و در بازجويي‌ها اعتراف كرد كه نقشه آدم‌ربايي را دوست 40ساله‌اش كشيده و پسربچه را در مشهد مخفي كرده است.اين مرد گفت: چند روز پيش دوستم نزد من آمد و گفت كه يكي از اقوامشان پولدار است و اگر پسرش را گروگان بگيريم پول خوبي به‌دست مي‌آوريم. من هم قبول كردم كه همدستش شوم اما باورم نمي‌شد به اين زودي دستگير شوم. با اعترافات اين مرد، مخفيگاه طراح اصلي نقشه آدم‌ربايي در مشهد شناسايي شد و مأموران اين محل را زيرنظر گرفتند. سردار بهمن اميري‌مقدم، فرمانده انتظامي استان خراسان‌رضوي با بيان اين خبر گفت: روز پنجشنبه در يك عمليات ضربتي طراح اصلي نقشه آدم‌ربايي دستگير شد و پسر بچه ربوده شده پس از 48ساعت آزاد و به خانواده‌‌اش تحويل داده شد.

آخرین اخبار

1391-1396 کلیه حقوق برای وب سایت فاطمه دانشور محفوظ است.

Template Design:Dima Group