21 تیر 1399 ساعت 21:05

آشنایی با فاطمه دانشور

فاطمه دانشور کارآفرین ایرانی

فاطمه دانشور (متولد ۱۳۵۳)، کارآفرین و تاجر ایرانی و از اعضای شورای اسلامی شهر تهران در دوره چهارم و عضو اتاق بازرگانی, صنایع, معادن و کشاورزی است. وی کارشناس مدیریت بیمارستانی و کارشناس ارشد مدیریت بازرگانی از دانشگاه تهران است.
مدیرعامل سیاحان سپهر آسیا و بنیانگذار موسسه نیکوکاری مهرآفرین پناه عصر حامی زنان و کودکان بی سرپرست و بدسرپرست کودکان کار و خیابان و بازمانده از تحصیل و نوزادان مادران معتاد و... می باشد.

فاطمه دانشور
فاطمه دانشور مهرآفرین

زندگی من

خواستنی که توانستن شد

امروز خیلیها از من میپرسند عامل موفقیتت چه بود؟ به آنها میگویم که موفقیت من به عوامل متعددی بستگی داشت؛ یکی از این عوامل افراد موثری بودند که در مسیر زندگیام قرار گرفتند و به کمك آنها مسیرهایی به رویم گشوده شد . این نکته همواره برای من عجیب و سوال برانگیز است، زیرا همیشه در کتابها خوانده بودم که شما به اهدافی میرسید که آنها را در ذهنتان تکرار کردهاید. اما من به اهدافی بسیار فراتر از آنچه نوشته بودم رسیدم...

فاطمه دانشور
سرپرست کمیته امداد امام خمینی (ره) از توزیع حداقل ۱۰۰ هزار تومان بن به هر خانواده مددجویی تحت پوشش خبر داد و گفت: براساس تعداد افراد خانوار مبلغ توزیع بن متفاوت است.حسین انواری در حاشیه مراسم افتتاح فروشگاه نوروزی کمیته امداد در جمع خبرنگاران گفت: افتتاح این فروشگاه باعث رونق تولید داخلی و همچنین افزایش قدرت خرید نیازمند و مددجویان خواهد شد و همچنین باعث ایجاد اشتغال می شود.وی تاکید کرد: تا ۵۰ درصد کالاها با قیمت ارزان تر به خریداران عرضه می شود و همچنین تمامی کالاها تولید داخل هستند.وی با اشاره به اینکه ۱۰ میلیارد تومان بن با کمک خیرین و کمیته امداد میان مددجویان توزیع می شود گفت: در استان خراسان شمالی نیز مشابه این فروشگاه ایجاد شده است.سرپرست کمیته امداد امام خمینی (ره) اظهار داشت: سال گذشته نیز همین مقدار بن توزیع شد که مبلغی معادل ۱۰ میلیارد تومان نیز علاوه بر بن ها خریداری شد.وی درخصوص میزان مبلغ بن ها نیز اظهار داشت: برای خانواده ها براساس جمعیتشان و تعدادشان بن در نظر گرفته شده است که حداقل میزان آن ۱۰۰ هزار تومان خواهد بود.وی در مورد پرداخت عیدی به مددجویان نیز گفت: در صورت تخصیص اعتبارات ما عیدی به مددجویان اختصاص داده می‌شود.

آخرین اخبار

1391-1396 کلیه حقوق برای وب سایت فاطمه دانشور محفوظ است.

Template Design:Dima Group