19 تیر 1399 ساعت 12:06

آشنایی با فاطمه دانشور

فاطمه دانشور کارآفرین ایرانی

فاطمه دانشور (متولد ۱۳۵۳)، کارآفرین و تاجر ایرانی و از اعضای شورای اسلامی شهر تهران در دوره چهارم و عضو اتاق بازرگانی, صنایع, معادن و کشاورزی است. وی کارشناس مدیریت بیمارستانی و کارشناس ارشد مدیریت بازرگانی از دانشگاه تهران است.
مدیرعامل سیاحان سپهر آسیا و بنیانگذار موسسه نیکوکاری مهرآفرین پناه عصر حامی زنان و کودکان بی سرپرست و بدسرپرست کودکان کار و خیابان و بازمانده از تحصیل و نوزادان مادران معتاد و... می باشد.

فاطمه دانشور
فاطمه دانشور مهرآفرین

زندگی من

خواستنی که توانستن شد

امروز خیلیها از من میپرسند عامل موفقیتت چه بود؟ به آنها میگویم که موفقیت من به عوامل متعددی بستگی داشت؛ یکی از این عوامل افراد موثری بودند که در مسیر زندگیام قرار گرفتند و به کمك آنها مسیرهایی به رویم گشوده شد . این نکته همواره برای من عجیب و سوال برانگیز است، زیرا همیشه در کتابها خوانده بودم که شما به اهدافی میرسید که آنها را در ذهنتان تکرار کردهاید. اما من به اهدافی بسیار فراتر از آنچه نوشته بودم رسیدم...

فاطمه دانشور
حکم قصاص سه آدم‌ربا که پس از ربودن دختری ١٢ساله، او را به قتل رسانده بودند، در شهرستان بناب از توابع استان آذربایجان‌شرقی اجرا شد. حکم مجازات این سه نفر به نام‌های حامد، سیاوش و علی صبح دیروز در ملاءعام به اجرا درآمد. دادستان عمومی و انقلاب شهرستان بناب در حاشیه اجرای این حکم به خبرنگاران گفت: این سه قاتل و آدم‌ربا، مقتول را زمانی که از مدرسه به خانه برمی‌گشت، پس از پیاده‌شدن از سرویس مدرسه ربوده و با تماس تلفنی برای آزادی او درخواست ٦٠میلیاردریال پول کرده بودند. سعید قاسمی‌وند افزود: آدم‌ربایان به خانواده مقتول ٤٨ساعت فرصت داده بودند که پس از تهیه پول در دومین تماس تلفنی محل قرار خود را اعلام کنند. وی گفت: انتظار برای تماس دوباره آدم‌ربایان ناشناس بی‌فایده بود و بعد از گذشت دو روز از ربوده‌شدن کودک، ماموران که این موضوع را مشکوک می‌دانستند تحقیقات تازه‌ای را برای پی‌بردن به سرنوشت گروگان و محل اختفای آدم‌ربایان آغاز کردند. به گفته قاسمی‌وند با توجه به اینکه تماس تلفنی از سوی گروگان‌گیران با پدر مقتول صورت نگرفته بود، نیروهای امنیتی و قضایی برای ردیابی آنان وارد عمل شدند. دادستان عمومی و انقلاب شهرستان بناب افزود: آدم‌ربایان در ٤٨ساعت اول آدم‌ربایی از ترس دستگیری، گروگان خود را با طناب خفه و جسدش را در حیاط خانه پدری یکی از آدم‌ربایان دفن کرده بودند. قاسمی‌وند اظهار کرد: با گذشت شش‌روز از ربوده شدن کودک کارآگاهان توانستند آدم‌ربایان را شناسایی و آنها را دستگیر کنند. وی افزود: پس از فاش‌شدن راز قتل گروگان، ساعت ١٢شب سیزدهم مهرماه جسد او کشف و شناسایی شد. دادستان عمومی و انقلاب شهرستان بناب خاطرنشان کرد: تحقیقات مقدماتی در دادسرا انجام شد و پس از صدور قرار مجرمیت هر سه متهم به جرم مشارکت در آدم‌ربایی، قتل عمد و مخفی‌کردن جسد مقتول، پرونده متهمان همراه با کیفرخواست از محاکم قضایی استان به دادگاه کیفری آذربایجان شرقی فرستاده شد. قاسمی‌وند افزود: پس از اینکه جلسه محاکمه در دادگاه کیفری استان آذربایجان شرقی برگزار شد و هر سه متهم به جرم آدم‌ربایی به ١٥سال حبس و از بابت مشارکت در قتل عمد به قصاص نفس محکوم شدند، پرونده برای تایید به شعبه ٤١ دیوان‌عالی کشور ارسال و در آنجا نیز رای دادگاه کیفری تایید شد.

آخرین اخبار

1391-1396 کلیه حقوق برای وب سایت فاطمه دانشور محفوظ است.

Template Design:Dima Group