19 تیر 1399 ساعت 12:50

آشنایی با فاطمه دانشور

فاطمه دانشور کارآفرین ایرانی

فاطمه دانشور (متولد ۱۳۵۳)، کارآفرین و تاجر ایرانی و از اعضای شورای اسلامی شهر تهران در دوره چهارم و عضو اتاق بازرگانی, صنایع, معادن و کشاورزی است. وی کارشناس مدیریت بیمارستانی و کارشناس ارشد مدیریت بازرگانی از دانشگاه تهران است.
مدیرعامل سیاحان سپهر آسیا و بنیانگذار موسسه نیکوکاری مهرآفرین پناه عصر حامی زنان و کودکان بی سرپرست و بدسرپرست کودکان کار و خیابان و بازمانده از تحصیل و نوزادان مادران معتاد و... می باشد.

فاطمه دانشور
فاطمه دانشور مهرآفرین

زندگی من

خواستنی که توانستن شد

امروز خیلیها از من میپرسند عامل موفقیتت چه بود؟ به آنها میگویم که موفقیت من به عوامل متعددی بستگی داشت؛ یکی از این عوامل افراد موثری بودند که در مسیر زندگیام قرار گرفتند و به کمك آنها مسیرهایی به رویم گشوده شد . این نکته همواره برای من عجیب و سوال برانگیز است، زیرا همیشه در کتابها خوانده بودم که شما به اهدافی میرسید که آنها را در ذهنتان تکرار کردهاید. اما من به اهدافی بسیار فراتر از آنچه نوشته بودم رسیدم...

فاطمه دانشور
مردی پس از قتل کودکش در توهم شیشه‌ای جسد را به گورستان برد تا پنهانی دفن کند. ساعت 5/9 صبح ششم بهمن ماه بود که اهالی منطقه کال زرکش مشهد در تماس با پلیس 110 اظهار داشتند زن و مرد جوانی قصد دارند جسد کودکی را در قبرستان دفن کنند. در پی این تماس مأموران کلانتری کاظم‌آباد بلافاصله در محل حاضر شدند و زن و مرد جوان را دستگیر کردند. تحقیقات ابتدایی نشان می‌داد زن 23 ساله ای وقتی  شوهرش به اتهام موادمخدر دستگیر شده و در زندان به سر می‌برد.درحالی که خودش نیز به شیشه اعتیاد داشت از هشت ماه پیش با مردی  24 ساله رابطه پنهانی برقرار کرد و وی در غیاب شوهر زندانی اش و با همدستی مرد آشنا دختر 1/5 ساله‌اش به نام عصمت را پس از مصرف شیشه و توهم شیشه‌ای خفه کرده است.با دستورات سیدجواد حسینی قاضی ویژه قتل، کارآگاهان مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی خراسان رضوی وارد عمل شده و جسد کودک بی‌گناه به پزشکی قانونی انتقال یافت.

آخرین اخبار

1391-1396 کلیه حقوق برای وب سایت فاطمه دانشور محفوظ است.

Template Design:Dima Group