21 تیر 1399 ساعت 22:16

آشنایی با فاطمه دانشور

فاطمه دانشور کارآفرین ایرانی

فاطمه دانشور (متولد ۱۳۵۳)، کارآفرین و تاجر ایرانی و از اعضای شورای اسلامی شهر تهران در دوره چهارم و عضو اتاق بازرگانی, صنایع, معادن و کشاورزی است. وی کارشناس مدیریت بیمارستانی و کارشناس ارشد مدیریت بازرگانی از دانشگاه تهران است.
مدیرعامل سیاحان سپهر آسیا و بنیانگذار موسسه نیکوکاری مهرآفرین پناه عصر حامی زنان و کودکان بی سرپرست و بدسرپرست کودکان کار و خیابان و بازمانده از تحصیل و نوزادان مادران معتاد و... می باشد.

فاطمه دانشور
فاطمه دانشور مهرآفرین

زندگی من

خواستنی که توانستن شد

امروز خیلیها از من میپرسند عامل موفقیتت چه بود؟ به آنها میگویم که موفقیت من به عوامل متعددی بستگی داشت؛ یکی از این عوامل افراد موثری بودند که در مسیر زندگیام قرار گرفتند و به کمك آنها مسیرهایی به رویم گشوده شد . این نکته همواره برای من عجیب و سوال برانگیز است، زیرا همیشه در کتابها خوانده بودم که شما به اهدافی میرسید که آنها را در ذهنتان تکرار کردهاید. اما من به اهدافی بسیار فراتر از آنچه نوشته بودم رسیدم...

فاطمه دانشور
سلام و خداقوتبیماری، تنهایی و بی‌مهری روزگار، این بار پشت در اتاق دختر ۳۶ ساله‌ای نشسته که هر لحظه شرایط  زندگی را برای وی سخت‌تر می‌کنند.در گوشه‌ای از این شهر (یکی از شهرک های یافت آباد تهران)  دختری تنها در اتاقی ۹ متری در حالی روزگار سپری می‌کند که زمانی نقاشی و آرایشگری می‌کرده و با ساخت وسایل تزئینی از پس خرج و مخارج زندگی برمی‌آمده ولی از بد روزگار اکنون بیماری‌ به او حمله ور شده که دیگر قادر به دسـت گـرفتن قیچی و قلموی نقاشی نیست.او مبتلا به نوعی بیماری‌‌ شده است که در مفاصل بدن باعث آرتروز شدید می‌شود.او در طفولیت مادر خود را از دسـت داده؛ در نـوجـوانـی پـدرش فـوت کرده و چند سال پیش برادرش در سانحه رانندگی از دنیا رفته است.وارد اتاقش که می‌شوی بوی نم آزارت می‌دهد و خــودش مـی‌گـویـد کـه ایـن وضـعـیــت شـرایط بیمـاری‌اش را سخت‌تر می‌کند.زخم‌های دست و صورتش در اثر بیماری MF نمایان است و گویا در تمام تنش از این نمونه‌ها فراوان دارد.همه اینها در حالی است که وی فاقد سرپرست بوده و بابت این اتاق که وسایل خانه‌اش روی هم تلمبار است ماهیانه ۲۶۰ هزار تومان با ۴ میلیون ودیعه پرداخت کرده است. اکنون نگران آینده است…اتاقی که روشنایی‌اش به سختی تامین شده چگونه گرم خواهد شد؟ گریه می‌کند و با حسرت به وسایل کارش می‌نگرد. می‌گوید من با این وسایل اخت گرفته‌ام و حالا سخت است که به یکباره از آنها جـدا  شوم. اصلاً همین موضوع بیشتر مرا افسرده کرده.می‌خواهیم مرهمی باشیم بر زخم‌هایی که امیدی به خوب شدنشان نیست.می‌خواهیم کاری کنیم که امید به زندگی در دل این دختر از پا افتاده زنده شود.آری می‌خواهیم دوباره همتی از خود نشان دهیم و دستی بگیریم تا توشه‌ای برای آخرتمان ذخیره کنیم.

آخرین اخبار

1391-1396 کلیه حقوق برای وب سایت فاطمه دانشور محفوظ است.

Template Design:Dima Group