21 تیر 1399 ساعت 22:23

آشنایی با فاطمه دانشور

فاطمه دانشور کارآفرین ایرانی

فاطمه دانشور (متولد ۱۳۵۳)، کارآفرین و تاجر ایرانی و از اعضای شورای اسلامی شهر تهران در دوره چهارم و عضو اتاق بازرگانی, صنایع, معادن و کشاورزی است. وی کارشناس مدیریت بیمارستانی و کارشناس ارشد مدیریت بازرگانی از دانشگاه تهران است.
مدیرعامل سیاحان سپهر آسیا و بنیانگذار موسسه نیکوکاری مهرآفرین پناه عصر حامی زنان و کودکان بی سرپرست و بدسرپرست کودکان کار و خیابان و بازمانده از تحصیل و نوزادان مادران معتاد و... می باشد.

فاطمه دانشور
فاطمه دانشور مهرآفرین

زندگی من

خواستنی که توانستن شد

امروز خیلیها از من میپرسند عامل موفقیتت چه بود؟ به آنها میگویم که موفقیت من به عوامل متعددی بستگی داشت؛ یکی از این عوامل افراد موثری بودند که در مسیر زندگیام قرار گرفتند و به کمك آنها مسیرهایی به رویم گشوده شد . این نکته همواره برای من عجیب و سوال برانگیز است، زیرا همیشه در کتابها خوانده بودم که شما به اهدافی میرسید که آنها را در ذهنتان تکرار کردهاید. اما من به اهدافی بسیار فراتر از آنچه نوشته بودم رسیدم...

فاطمه دانشور
کارآگاهان در حال بازجویی از مردی معتاد به شیشه هستند که به قتل پسر هشت‌ساله‌اش متهم است.  به گزارش خبرنگار ما زنی ساعت ١٦:٣٠ روز چهارشنبه هفته پیش با مراجعه به کلانتری خانی‌آباد گفت: «پسر ٣٤ساله‌ام به نام «حامد» همراه فرزند هشت‌ساله‌اش به نام نوید از خانه خارج شد. حامد ساعتی بعد به خانه برگشت اما از نوه‌ام خبری نبود و روی لباس‌ها و کفش‌ها و حتی پلاک موتوسیکلت حامد آثار خون دیده می‌شد.»ماموران بعد از شنیدن اظهارات مادربزرگ نوید، بلافاصله به محل زندگی او رفتند و حامد را که پس از متارکه از همسرش در منزل مادرش زندگی می‌کرد، دستگیر کردند و آثار خون را روی لباس‌ها و همچنین موتوسیکلت متهم مشاهده کردند، به همین دلیل احتمال ارتکاب جنایت توسط حامد مطرح شد و ماموران از او درباره سرنوشت نوید سوال کردند.  حامد در اظهاراتش به ماموران گفت آثار خون به‌علت درگیری او در خیابان نیلوفر است. متهم ادعا کرد چندنفر قصد داشتند نوید را بدزدند، به همین دلیل او با آنها درگیر شد و مهاجمان را با چاقو زد. حامد در ادامه مدعی شد نوید با وجود مقاومت او توسط افراد ناشناس ربوده شد. ماموران با توجه به اظهارات حامد بلافاصله به خیابان نیلوفر رفتند و به تحقیق از اهالی و کسبه پرداختند. اما مشخص شد هیچ درگیری‌ای در این منطقه رخ نداده و ادعای پدر نوید کذب است. درحالی‌که سرنوشت پسر هشت‌ساله در هاله‌ای از ابهام قرار داشت و پدر او نیز حاضر به همکاری با پلیس نبود مشخصات این کودک در سیستم جامع پلیس ثبت و جست‌وجوها برای یافتن او آغاز شد تا اینکه ماموران پلیس راهنمایی و رانندگی ساعت ٢٠:٣٠ همان روز حین گشت‌زنی جسد پسربچه‌ای را در فضای سبز واقع در زیرپل شهیدصنیع‌خانی کشف کردند و موضوع را به پلیس آگاهی اطلاع دادند. به این ترتیب تحقیقات کارآگاهان جنایی از محل کشف جسد آغاز و معلوم شد مقتول همان نوید است. شواهد نشان می‌داد قاتل گلوی این پسر را بریده است. در این میان پدر او مظنون اصلی پرونده بود به همین سبب حامد بار دیگر تحت بازجویی قرار گرفت و مشخص شد این مرد اعتیاد شدیدی به مصرف موادمخدر به‌ویژه شیشه دارد و همین موضوع باعث شد همسرش نتواند به زندگی مشترک با او ادامه بدهد و طلاق بگیرد. سرهنگ آریا حاجی‌زاده، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ، با تایید این خبر گفت: «با توجه به دلایل، شواهد و مدارک به‌دست‌آمده و احتمال ارتکاب جنایت توسط پدر مقتول، حامد با قرار بازداشت موقت در اختیار اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفته و تحقیقات از او در دستور کار کارآگاهان ویژه قتل پلیس آگاهی قرار گرفته است.» 

آخرین اخبار

1391-1396 کلیه حقوق برای وب سایت فاطمه دانشور محفوظ است.

Template Design:Dima Group