13 تیر 1399 ساعت 18:05

آشنایی با فاطمه دانشور

فاطمه دانشور کارآفرین ایرانی

فاطمه دانشور (متولد ۱۳۵۳)، کارآفرین و تاجر ایرانی و از اعضای شورای اسلامی شهر تهران در دوره چهارم و عضو اتاق بازرگانی, صنایع, معادن و کشاورزی است. وی کارشناس مدیریت بیمارستانی و کارشناس ارشد مدیریت بازرگانی از دانشگاه تهران است.
مدیرعامل سیاحان سپهر آسیا و بنیانگذار موسسه نیکوکاری مهرآفرین پناه عصر حامی زنان و کودکان بی سرپرست و بدسرپرست کودکان کار و خیابان و بازمانده از تحصیل و نوزادان مادران معتاد و... می باشد.

فاطمه دانشور
فاطمه دانشور مهرآفرین

زندگی من

خواستنی که توانستن شد

امروز خیلیها از من میپرسند عامل موفقیتت چه بود؟ به آنها میگویم که موفقیت من به عوامل متعددی بستگی داشت؛ یکی از این عوامل افراد موثری بودند که در مسیر زندگیام قرار گرفتند و به کمك آنها مسیرهایی به رویم گشوده شد . این نکته همواره برای من عجیب و سوال برانگیز است، زیرا همیشه در کتابها خوانده بودم که شما به اهدافی میرسید که آنها را در ذهنتان تکرار کردهاید. اما من به اهدافی بسیار فراتر از آنچه نوشته بودم رسیدم...

فاطمه دانشور
قائم‌مقام دبیرکل ستاد مبارزه با موادمخدر تعداد معتادان کشور را یک‌میلیون‌و 325‌هزار نفر ذکر کرد و افزود: تقریبا سالانه حدود 450 تن موادمخدر در کشور مصرف می‌شود.  قائم‌مقام دبیرکل ستاد مبارزه با موادمخدر گفت: یک درصد دانش‌آموزان کشور به موادمخدر اعتیاد دارند که از این تعداد چهاردهم‌درصد (5/0) موادمخدر صنعتی شیشه مصرف می‌کنند. جزینی از فوت 109 نفر از معتادان موادمخدر در سال گذشته در کشور خبر داد و افزود: هر سه ساعت یک نفر، در کشور به‌واسطه اعتیاد به موادمخدر جان خود را از دست می‌دهد.

آخرین اخبار

1391-1396 کلیه حقوق برای وب سایت فاطمه دانشور محفوظ است.

Template Design:Dima Group