21 تیر 1399 ساعت 21:50

آشنایی با فاطمه دانشور

فاطمه دانشور کارآفرین ایرانی

فاطمه دانشور (متولد ۱۳۵۳)، کارآفرین و تاجر ایرانی و از اعضای شورای اسلامی شهر تهران در دوره چهارم و عضو اتاق بازرگانی, صنایع, معادن و کشاورزی است. وی کارشناس مدیریت بیمارستانی و کارشناس ارشد مدیریت بازرگانی از دانشگاه تهران است.
مدیرعامل سیاحان سپهر آسیا و بنیانگذار موسسه نیکوکاری مهرآفرین پناه عصر حامی زنان و کودکان بی سرپرست و بدسرپرست کودکان کار و خیابان و بازمانده از تحصیل و نوزادان مادران معتاد و... می باشد.

فاطمه دانشور
فاطمه دانشور مهرآفرین

زندگی من

خواستنی که توانستن شد

امروز خیلیها از من میپرسند عامل موفقیتت چه بود؟ به آنها میگویم که موفقیت من به عوامل متعددی بستگی داشت؛ یکی از این عوامل افراد موثری بودند که در مسیر زندگیام قرار گرفتند و به کمك آنها مسیرهایی به رویم گشوده شد . این نکته همواره برای من عجیب و سوال برانگیز است، زیرا همیشه در کتابها خوانده بودم که شما به اهدافی میرسید که آنها را در ذهنتان تکرار کردهاید. اما من به اهدافی بسیار فراتر از آنچه نوشته بودم رسیدم...

فاطمه دانشور
رییس شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه خبرنگاران نقش موثری در آشکار ساختن جنایات رژیم صهیونیستی داشته‌اند، گفت: خبرنگاران و تشکل­‌های مردمی مدافعان واقعی حقوق کودکان و امنیت شهروندان هستند.به گزارش ایرنا ˈاحمد مسجد جامعیˈ در جمع مردم پایتخت که در اعتراض به کشتار کودکان بی دفاع غزه در مقابل شورای اسلامی شهر تهران تجمع کرده بودند گفت: صفت کودک­ کشی به دلیل جنایاتی که رژیم صهیونیستی این روزها در غزه انجام داده و زنان و کودکان بی­دفاع را به خاک و خون کشید نیز به سایر صفات این رژیم اضافه شد.وی افزود: صهیونیست ها رژیمی هستند که در نهایت بی­رحمی از کشتن کودکان و زنان بی دفاع ابایی ندارد.رییس شورای اسلامی شهر تهران تصریح کرد: در تمام میثاق های بین المللی آمده است زندگی آرام در سایه پدر و مادر برای کودکان، داشتن سرزمین و تحصیل حق تمام مردم کشورها و به ویژه کودکان است اما این رژیم بی­رحم حتی به بدیهی­ترین حقوق انسان­ها و کودکان توجهی ندارد.وی اظهار کرد: رژیم صهیونیستی کودکان را حتی در مناطق تحت کنترل نهادهای بین­المللی نیز هدف قرار می دهد، مدرسه­ها را ویران می­کند و کودکان و پدر و مادرانشان را به خاک و خون می­کشد.مسجد جامعی خاطرنشان کرد: من به نمایندگی از نمایندگان مردم در شورای شهر تهران از همه کسانی که برای برافراشتن پرچم دفاع از مردم مظلوم غزه در تلاش هستند و امروز در این مراسم انزجار خود را از این رژیم منفور اعلام کردند، سپاسگزارم.وی افزود: امروز رژیم صهیونیستی در نزد افکار عمومی مردم جهان منفورتر از همیشه است و دیگر یارای مقاومت در برابر افکار عمومی جهانی را ندارد.رییس شورای شهر تهران ادامه داد: ما اعضای شورای شهر تهران در کنار و همراه شما تا آخر از مردم مظلوم غزه دفاع خواهیم کرد.وی گفت: ما در دفاع از سرزمین مقدس که نخستین نمادهای شهر و شهرنشینی در آن شکل گرفت پیشگام خواهیم بود.در این مراسم کودکان بسیاری اسباب بازی های خود را به کودکان غزه هدیه کردند و به صورت نمادین مراسم تشییع پیکرهای کودکان غزه برگزار شد.در این تجمع سازمان های مردم نهاد در حوزه های مختلف فرهنگی، اجتماعی، کودکان، زنان، صلح، دفاع مقدس، جانبازان و معلولان، ورزشکاران و هنرمندان همراه با جمعی از خانواده های معظم شهدا حضور داشتند و اعتراض خود را نسبت به اقدامات ضد انسانی رژیم صهیونیستی و سکوت مجامع بین المللی با قرائت بیانیه ای خطاب به دبیر کل سازمان ملل اعلام کردند.

آخرین اخبار

1391-1396 کلیه حقوق برای وب سایت فاطمه دانشور محفوظ است.

Template Design:Dima Group