21 تیر 1399 ساعت 21:40

آشنایی با فاطمه دانشور

فاطمه دانشور کارآفرین ایرانی

فاطمه دانشور (متولد ۱۳۵۳)، کارآفرین و تاجر ایرانی و از اعضای شورای اسلامی شهر تهران در دوره چهارم و عضو اتاق بازرگانی, صنایع, معادن و کشاورزی است. وی کارشناس مدیریت بیمارستانی و کارشناس ارشد مدیریت بازرگانی از دانشگاه تهران است.
مدیرعامل سیاحان سپهر آسیا و بنیانگذار موسسه نیکوکاری مهرآفرین پناه عصر حامی زنان و کودکان بی سرپرست و بدسرپرست کودکان کار و خیابان و بازمانده از تحصیل و نوزادان مادران معتاد و... می باشد.

فاطمه دانشور
فاطمه دانشور مهرآفرین

زندگی من

خواستنی که توانستن شد

امروز خیلیها از من میپرسند عامل موفقیتت چه بود؟ به آنها میگویم که موفقیت من به عوامل متعددی بستگی داشت؛ یکی از این عوامل افراد موثری بودند که در مسیر زندگیام قرار گرفتند و به کمك آنها مسیرهایی به رویم گشوده شد . این نکته همواره برای من عجیب و سوال برانگیز است، زیرا همیشه در کتابها خوانده بودم که شما به اهدافی میرسید که آنها را در ذهنتان تکرار کردهاید. اما من به اهدافی بسیار فراتر از آنچه نوشته بودم رسیدم...

فاطمه دانشور
کنسرت گروه «پریشاد» به سرپرستی پریچهر خلوتی روز ۱۸ مرداد سال جاری در سالن اصلی فرهنگسرای نیاوران برگزار می‌شود.گروه موسیقی پریشاد با حمایت موسسه «بانوی سرزمین مهر» کنسرتی را به نفع بانوان سرپرست خانواده در فرهنگسرای نیاوران به روی صحنه می‌برند.گروه موسیقی «پریشاد» به سرپرستی پریچهر خلوتی 14 سال است که تاسیس شده و به بازسازی قطعه های ماندگار موسیقی ایرانی می‌پردازد.این گروه هفت نوازنده دارد که جملگی از تحصیل کرده های رشته موسیقی هستند.پریچهر خلوتی سرپرست و خواننده این گروه گفت: ما کنسرت هایمان را به نفع موسسه های خیریه برگزار می‌کنیم. در این اجرا نیز برای حمایت از بانوان سرپرست خانواده با اجرایی ویژه بانوان به روی صحنه می‌رویم.خلوتی با اشاره به قطعه هایی که در این کنسرت اجرا می‌شود، اظهار کرد:‌ در این اجرا قطعه هایی از فضل الله توکل، علی تجویدی، انوشیروان روحانی و همایون خرم را بازسازی کرده و اجرا می‌کنیم.همچنین دو قطعه تازه را براساس سروده های خودم آماده اجرا کرده ایم که یکی «بال پرواز» نام دارد و دیگری در مدح حضرت علی(ع) است.سرپرست گروه «پریشاد» گفت: در این اجرا مینو قاسم زاده نوازنده «قانون»، نازلی بخشایش «پیانو»، نیوشا بریمانی «کمانچه»، نیلوفر ابراهیمی «فلوت»، مهرناز دبیرزاده، «تنبک» و عسل ملک زاده نوازنده «دف» هستند که در کنار من به روی صحنه می‌آیند.خلوتی درباره برنامه هایی که در کنار برگزاری کنسرت برای بانوان اجرا می‌شود، گفت: دکتر نوریه ثابت مدیر موسسه «بانوی سرزمین مهر» پیش از اجرای ما برخی از مسائل مربوط به زندگی بانوان در دوره میانسالی را در سالن توضیح می‌دهد.وی ادامه داد:‌ دوره میانسالی برای بانوان بسیار مهم است و بسیاری از آنها در این دوره دچار مشکلات روحی می‌شوند.دکتر ثابت با تلاش ها و مطالبی که نوشته، سعی دارد تا این بانوان را به زندگی دوباره بازگرداند. در این برنامه نیز توضیحاتی را درباره مشکلات دوره میانسالی برای بانوان ارائه می‌دهد.گروه موسیقی «پریشاد» به سرپرستی پریچهر خلوتی تاکنون اجراهای بسیاری را در ایران به روی صحنه برده است.این گروه در سال 1385 عنوان برگزیده بانوان جشنواره فجر را به دست آورده است. گروه «پریشاد» همچنین کنسرت هایی را در کانادا و مراکش اجرا کرده اند.

آخرین اخبار

1391-1396 کلیه حقوق برای وب سایت فاطمه دانشور محفوظ است.

Template Design:Dima Group