21 تیر 1399 ساعت 22:54

آشنایی با فاطمه دانشور

فاطمه دانشور کارآفرین ایرانی

فاطمه دانشور (متولد ۱۳۵۳)، کارآفرین و تاجر ایرانی و از اعضای شورای اسلامی شهر تهران در دوره چهارم و عضو اتاق بازرگانی, صنایع, معادن و کشاورزی است. وی کارشناس مدیریت بیمارستانی و کارشناس ارشد مدیریت بازرگانی از دانشگاه تهران است.
مدیرعامل سیاحان سپهر آسیا و بنیانگذار موسسه نیکوکاری مهرآفرین پناه عصر حامی زنان و کودکان بی سرپرست و بدسرپرست کودکان کار و خیابان و بازمانده از تحصیل و نوزادان مادران معتاد و... می باشد.

فاطمه دانشور
فاطمه دانشور مهرآفرین

زندگی من

خواستنی که توانستن شد

امروز خیلیها از من میپرسند عامل موفقیتت چه بود؟ به آنها میگویم که موفقیت من به عوامل متعددی بستگی داشت؛ یکی از این عوامل افراد موثری بودند که در مسیر زندگیام قرار گرفتند و به کمك آنها مسیرهایی به رویم گشوده شد . این نکته همواره برای من عجیب و سوال برانگیز است، زیرا همیشه در کتابها خوانده بودم که شما به اهدافی میرسید که آنها را در ذهنتان تکرار کردهاید. اما من به اهدافی بسیار فراتر از آنچه نوشته بودم رسیدم...

فاطمه دانشور
معاون مبارزه با قتل پلیس آگاهی ناجا با اشاره به کاهش ۳۱‌درصدی همسرکشی طی چهارماه گذشته سال ۹۳ نسبت به مدت مشابه سال قبل، گفت: طی این مدت قتل مردان به دست زنان نیز ۴۲‌درصد کاهش داشته است. سرهنگ «مصطفایی» بیان کرد: براساس آمار موجود، از سال 90 تاکنون همسرکشی هم از نظر تعداد و هم سهم، سیر نزولی داشته است. وی با اشاره به کاهش 31‌درصدی همسرکشی طی چهارماهه گذشته امسال نسبت به مدت مشابه سال قبل افزود: در وقایع همسرکشی، 72‌درصد، مربوط به قتل زن توسط شوهر و 28‌درصد، مربوط به قتل شوهر توسط زن بوده است. این مقام انتظامی در خصوص انگیزه‌های همسرکشی در کشور گفت: 43‌درصد از این جرم، ریشه در مسایل منکراتی و اخلاقی دارد و 51‌درصد آن نیز ناشی از اختلافات خانوادگی نظیر، اعتیاد، سوءظن، اختلاف‌نظر در شغل، محل زندگی، نوع پوشش و... است، شش‌درصد باقیمانده نیز سایر موارد از جمله جنون و اختلالات روانی را در بر دارد.

آخرین اخبار

1391-1396 کلیه حقوق برای وب سایت فاطمه دانشور محفوظ است.

Template Design:Dima Group