21 تیر 1399 ساعت 22:40

آشنایی با فاطمه دانشور

فاطمه دانشور کارآفرین ایرانی

فاطمه دانشور (متولد ۱۳۵۳)، کارآفرین و تاجر ایرانی و از اعضای شورای اسلامی شهر تهران در دوره چهارم و عضو اتاق بازرگانی, صنایع, معادن و کشاورزی است. وی کارشناس مدیریت بیمارستانی و کارشناس ارشد مدیریت بازرگانی از دانشگاه تهران است.
مدیرعامل سیاحان سپهر آسیا و بنیانگذار موسسه نیکوکاری مهرآفرین پناه عصر حامی زنان و کودکان بی سرپرست و بدسرپرست کودکان کار و خیابان و بازمانده از تحصیل و نوزادان مادران معتاد و... می باشد.

فاطمه دانشور
فاطمه دانشور مهرآفرین

زندگی من

خواستنی که توانستن شد

امروز خیلیها از من میپرسند عامل موفقیتت چه بود؟ به آنها میگویم که موفقیت من به عوامل متعددی بستگی داشت؛ یکی از این عوامل افراد موثری بودند که در مسیر زندگیام قرار گرفتند و به کمك آنها مسیرهایی به رویم گشوده شد . این نکته همواره برای من عجیب و سوال برانگیز است، زیرا همیشه در کتابها خوانده بودم که شما به اهدافی میرسید که آنها را در ذهنتان تکرار کردهاید. اما من به اهدافی بسیار فراتر از آنچه نوشته بودم رسیدم...

فاطمه دانشور
نوزادی که قربانی کودک‌آزاری شده است به‌دلیل وخامت حالش به بیمارستان منتقل شد. سرهنگ ابوالقاسم باقری، فرمانده انتظامی کاشمر گفت: زن جوان معتاد پس از آزادی از زندان به‌دنبال کار می‌گشت به همین دلیل فرزند شش ماهه‌اش را به یکی از آشنایان سپرد اما معتادان برای اینکه این زن را دوباره به خرید و فروش مواد بازگردانند فرزندش را ‌دزدیدند و به‌دلیل مصرف موادمخدر کودک شش‌ماهه را مورد آزارواذیت با سیگار و سیم داغ قرار دادند به‌گونه‌ای که آثار شکنجه و سوختگی در جای‌جای بدن کودک دیده می‌شود. وی گفت: در پی وقوع این حادثه در محدوده بلوار سجاد کاشمر، گشت کلانتری 12 در محل حاضر شد و زنی 30ساله درحالی‌که نوزاد شیرخوارش را در آغوش کشیده بود، هراسان و با عجله خود را به ماموران رساند. او دو مرد را نشان داد که درحال فرار بودند. بلافاصله آن دو مرد دستگیر و به همراه این زن جوان که (ز) نام دارد به کلانتری انتقال یافتند. (ز) که همچنان نوزادش را در آغوش می‌فشرد با گریه شکایتش را از (م) و (ج) اینگونه اعلام کرد که آنان فرزند شش ماهه‌اش را با سیگار مورد آزار و شکنجه قرار داده‌اند. فرمانده انتظامی کاشمر گفت: بدن نوزاد که انگار بیهوش بود مورد بررسی قرار گرفت و در چندین جای بدنش آثار کبودی و سوختگی شبیه آتش سیگار و سیم‌داغ مشاهده شد و او به دلیل وخامت حالش، به بیمارستان حضرت ابالفضل کاشمر انتقال یافت. وی افزود: (م) و دوستش (ج) که مادر این نوزاد از آنان شاکی بود مورد بازجویی قرار گرفتند، اما خود را بی‌گناه معرفی کردند و فرد دیگری به‌نام (م) را در این زمینه مجرم دانستند. باقری گفت: متهمان شب را با هماهنگی قاضی کشیک در کلانتری گذراندند تا روز بعد به دادسرا اعزام شوند، (م) هم متواری بود و اثری از او نیست. بنا به گفته فرمانده انتظامی کاشمر، همسر (ز) که به کریستال اعتیاد داشت از سال 91 به جرم خریدوفروش موادمخدر به حبس ابد محکوم شده و در زندان به‌سر می‌برد (ز) هم به همین جرم به دوسال حبس محکوم شده بود که قبل از ماه مبارک رمضان پس از تحمل یکسال حبس مورد عفو قرار گرفت و آزاد شد. او پس از آزادی نه جای مشخصی داشت و نه کار مشخصی، ارتباطش با پدر و مادرش ضعیف بود و تمایلی به زندگی با آنان نداشت با خانواده همسرش هم رابطه سردی داشت. در همین حال (ز) گفت: حال فرزندش اردلان روبه‌بهبود است و قصد دارد او را به بهزیستی تحویل بدهد. وی با انکار اعتیاد، درباره اینکه چطور کودکش از پاتوق معتادان سردرآورد گفت: دنبال کار می‌گشتم و بچه را به یکی از آشنایان سپرده بودم اما (م) که از او شکایت کردم، بدون اطلاع من بچه را گرفته و برده بود.

آخرین اخبار

1391-1396 کلیه حقوق برای وب سایت فاطمه دانشور محفوظ است.

Template Design:Dima Group