31 شهریور 1399 ساعت 14:28

آشنایی با فاطمه دانشور

فاطمه دانشور کارآفرین ایرانی

فاطمه دانشور (متولد ۱۳۵۳)، کارآفرین و تاجر ایرانی و از اعضای شورای اسلامی شهر تهران در دوره چهارم و عضو اتاق بازرگانی, صنایع, معادن و کشاورزی است. وی کارشناس مدیریت بیمارستانی و کارشناس ارشد مدیریت بازرگانی از دانشگاه تهران است.
مدیرعامل سیاحان سپهر آسیا و بنیانگذار موسسه نیکوکاری مهرآفرین پناه عصر حامی زنان و کودکان بی سرپرست و بدسرپرست کودکان کار و خیابان و بازمانده از تحصیل و نوزادان مادران معتاد و... می باشد.

فاطمه دانشور
فاطمه دانشور مهرآفرین

زندگی من

خواستنی که توانستن شد

امروز خیلیها از من میپرسند عامل موفقیتت چه بود؟ به آنها میگویم که موفقیت من به عوامل متعددی بستگی داشت؛ یکی از این عوامل افراد موثری بودند که در مسیر زندگیام قرار گرفتند و به کمك آنها مسیرهایی به رویم گشوده شد . این نکته همواره برای من عجیب و سوال برانگیز است، زیرا همیشه در کتابها خوانده بودم که شما به اهدافی میرسید که آنها را در ذهنتان تکرار کردهاید. اما من به اهدافی بسیار فراتر از آنچه نوشته بودم رسیدم...

فاطمه دانشور
با تلاش کارآگاهان شهرستان نیشابور خراسان رضوی قاتل پیرمرد 80 ساله در کمتر از 48 ساعت شناسایی و دستگیر شد.به گزارش جام جم، در پی اعلام مرکز 110 مبنی بر فوت مشکوک در یکی از خیابان های شهر مشهد، بلافاصله ماموران کلانتری به محل اعزام شدند.ماموران پس از مراجعه به محل مشاهده کردند، پیرمرد 80 ساله ای در داخل منزلش در حالی که سر و صروتش خونی است، فوت کرده است.با حضور مقام قضایی و پزشکی قانونی صحنه جرم مورد بررسی قرار گرفت و سپس جسد متوفی به سردخانه منتقل شد.اظهار نظر پزشکی قانونی حاکی از این بود که نامبرده به علت اصابت جسم سنگین به سر فوت کرده و به دنبال این نظر تحقیقات کارآگاهان برای شناسایی قاتل آغاز شد.کاراکاهان در ادامه به پسر همسر متوفی مظنون و متوجه شدند وی پس از حادثه از محل گریخته و به یکی از شهرهای مجاور متواری شده است.در ادامه فرد متواری توسط ماموران ردیابی و در مخفیگاهش دستگیر و به پلیس آگاهی منتقل می شود.متهم در بازجویی های اولیه به قتل پیرمرد اعتراف کرد و پرده از راز جنایت برداشت و افزود: پس از مصرف مواد مخدر از حالت طبیعی خارج شدم و سپس پدرم را که در خواب بود با ضربات میز چوبی که در اتاق خانه بود، به قتل رساندم و سریعا محل را ترک کردم.

آخرین اخبار

1391-1396 کلیه حقوق برای وب سایت فاطمه دانشور محفوظ است.

Template Design:Dima Group