14 تیر 1399 ساعت 07:27

آشنایی با فاطمه دانشور

فاطمه دانشور کارآفرین ایرانی

فاطمه دانشور (متولد ۱۳۵۳)، کارآفرین و تاجر ایرانی و از اعضای شورای اسلامی شهر تهران در دوره چهارم و عضو اتاق بازرگانی, صنایع, معادن و کشاورزی است. وی کارشناس مدیریت بیمارستانی و کارشناس ارشد مدیریت بازرگانی از دانشگاه تهران است.
مدیرعامل سیاحان سپهر آسیا و بنیانگذار موسسه نیکوکاری مهرآفرین پناه عصر حامی زنان و کودکان بی سرپرست و بدسرپرست کودکان کار و خیابان و بازمانده از تحصیل و نوزادان مادران معتاد و... می باشد.

فاطمه دانشور
فاطمه دانشور مهرآفرین

زندگی من

خواستنی که توانستن شد

امروز خیلیها از من میپرسند عامل موفقیتت چه بود؟ به آنها میگویم که موفقیت من به عوامل متعددی بستگی داشت؛ یکی از این عوامل افراد موثری بودند که در مسیر زندگیام قرار گرفتند و به کمك آنها مسیرهایی به رویم گشوده شد . این نکته همواره برای من عجیب و سوال برانگیز است، زیرا همیشه در کتابها خوانده بودم که شما به اهدافی میرسید که آنها را در ذهنتان تکرار کردهاید. اما من به اهدافی بسیار فراتر از آنچه نوشته بودم رسیدم...

فاطمه دانشور
یک زوج استرالیایی که در تایلند رحم اجاره‌ای استخدام کرده بودند، بچه خود را که سندروم داون داشت، رها کردند و فقط قل سالم را با خود بردند. شبکه خبري او ار اف اتريش گزارش داد، اين موضوع در استراليا خشم عمومي را برانگيخته است. رسانه‌هاي استراليايي امروز خبر دادند بسياري از استراليايي‌ها پيشنهاد داده‌اند اين نوزاد را به فرزندي بپذيرند. از خيرين هم تاکنون بيش از 85 هزار يورو جمع‌آوري شده، زيرا اين نوزاد نيازمند جراحي قلب است و مادر تايلندي او توانايي مالي تامين هزينه آن را ندارد. توني ابوت، نخست وزير استراليا هم امروز اين جريان را "يک داستان بسيار غم انگيز" توصيف کرد. اين زوج که هويت‌شان فاش نشده، به مادر تايلندي حدود 10 هزار يورو دستمزد پرداخت کرده‌اند. اين زن تايلندي 21 ساله دو قلو باردار شده بود. زوج استراليايي زماني که مشخص شده بود يکي از بچه‌ها سندروم داون دارد، از او خواسته بودند سقط جنين کند. او اين درخواست را رد کرد. دو قلوها ماه دسامبر متولد شدند.

آخرین اخبار

1391-1396 کلیه حقوق برای وب سایت فاطمه دانشور محفوظ است.

Template Design:Dima Group