14 تیر 1399 ساعت 07:12

آشنایی با فاطمه دانشور

فاطمه دانشور کارآفرین ایرانی

فاطمه دانشور (متولد ۱۳۵۳)، کارآفرین و تاجر ایرانی و از اعضای شورای اسلامی شهر تهران در دوره چهارم و عضو اتاق بازرگانی, صنایع, معادن و کشاورزی است. وی کارشناس مدیریت بیمارستانی و کارشناس ارشد مدیریت بازرگانی از دانشگاه تهران است.
مدیرعامل سیاحان سپهر آسیا و بنیانگذار موسسه نیکوکاری مهرآفرین پناه عصر حامی زنان و کودکان بی سرپرست و بدسرپرست کودکان کار و خیابان و بازمانده از تحصیل و نوزادان مادران معتاد و... می باشد.

فاطمه دانشور
فاطمه دانشور مهرآفرین

زندگی من

خواستنی که توانستن شد

امروز خیلیها از من میپرسند عامل موفقیتت چه بود؟ به آنها میگویم که موفقیت من به عوامل متعددی بستگی داشت؛ یکی از این عوامل افراد موثری بودند که در مسیر زندگیام قرار گرفتند و به کمك آنها مسیرهایی به رویم گشوده شد . این نکته همواره برای من عجیب و سوال برانگیز است، زیرا همیشه در کتابها خوانده بودم که شما به اهدافی میرسید که آنها را در ذهنتان تکرار کردهاید. اما من به اهدافی بسیار فراتر از آنچه نوشته بودم رسیدم...

فاطمه دانشور
 مردی که همسرش را با شلیک هشت گلوله به قتل رسانده بود، پس از دو‌سال دستگیر شد. سرهنگ نجات کرمی، فرمانده انتظامی دلفان لرستان در این‌باره توضیح داد: «این فرد که به اتهام قتل همسرش تحت‌تعقیب مراجع قضایی بود، پس از دو‌سال فرار در عملیات موفق توسط ماموران پلیس آگاهی شهرستان دلفان در مخفیگاهش در یکی از روستاهای ملارد استان تهران دستگیر شد.» وی ادامه داد: قاتل در ‌سال 91 با استفاده از اسلحه و شلیک هشت‌تیر همسر خود را در یکی از روستاهای دلفان به قتل رسانده و بلافاصله پس از ارتکاب قتل متواری شده بود. این مقام انتظامی گفت: متهم در تحقیقات اولیه به قتل همسر خود اعتراف کرد و برای سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضایی شد.

آخرین اخبار

1391-1396 کلیه حقوق برای وب سایت فاطمه دانشور محفوظ است.

Template Design:Dima Group