14 تیر 1399 ساعت 06:41

آشنایی با فاطمه دانشور

فاطمه دانشور کارآفرین ایرانی

فاطمه دانشور (متولد ۱۳۵۳)، کارآفرین و تاجر ایرانی و از اعضای شورای اسلامی شهر تهران در دوره چهارم و عضو اتاق بازرگانی, صنایع, معادن و کشاورزی است. وی کارشناس مدیریت بیمارستانی و کارشناس ارشد مدیریت بازرگانی از دانشگاه تهران است.
مدیرعامل سیاحان سپهر آسیا و بنیانگذار موسسه نیکوکاری مهرآفرین پناه عصر حامی زنان و کودکان بی سرپرست و بدسرپرست کودکان کار و خیابان و بازمانده از تحصیل و نوزادان مادران معتاد و... می باشد.

فاطمه دانشور
فاطمه دانشور مهرآفرین

زندگی من

خواستنی که توانستن شد

امروز خیلیها از من میپرسند عامل موفقیتت چه بود؟ به آنها میگویم که موفقیت من به عوامل متعددی بستگی داشت؛ یکی از این عوامل افراد موثری بودند که در مسیر زندگیام قرار گرفتند و به کمك آنها مسیرهایی به رویم گشوده شد . این نکته همواره برای من عجیب و سوال برانگیز است، زیرا همیشه در کتابها خوانده بودم که شما به اهدافی میرسید که آنها را در ذهنتان تکرار کردهاید. اما من به اهدافی بسیار فراتر از آنچه نوشته بودم رسیدم...

فاطمه دانشور
دختری جوان که پدر خود را در حمایت از مادرش به قتل رسانده است، دستگیر شد.ماموران پلیس استان زنجان چندروز قبل، از طریق مرکز فوریت‌های پلیسی110 باخبر شدند مردی در خانه‌اش هدف ضربه چاقو قرار گرفته است. آنها وقتی به محل حادثه رسیدند مرد زخمی را درحالی‌که جلو در خانه نقش بر زمین شده بود مشاهده و وی را به بیمارستان منتقل کردند. سپس همسر 44ساله این مرد گفت: «دقایقی قبل من و شوهرم با هم دعوا کردیم و دخترم که شاهد این صحنه بود پدرش را با چاقو زد.»ماموران همچنان سرگرم تحقیقات مقدماتی بودند که از بیمارستان خبر رسید مرد زخمی جانش را از دست داده است. به این‌ترتیب دختر او به اتهام قتل دستگیر شد. دختر 19ساله در بازجویی‌ها به جرمش اعتراف کرد و گفت: «پدر و مادرم از سال‌ها قبل با هم اختلاف داشتند و هرازگاهی درگیر می‌شدند. صبح روز حادثه با صدای داد و فریاد آنها از خواب بیدار شدم و وقتی به آشپزخانه رفتم دیدم پدرم، مادرم را کتک می‌زند من هم چاقویی را از آشپزخانه برداشتم و با آن ضربه‌ای را به کمر پدرم وارد کردم. وقتی خون را دیدم به‌شدت ترسیدم و از کاری که کرده بودم، پشیمان شدم؛ به همین دلیل در حالی‌که هنوز چاقو در دستم بود به حیاط دویدم و قصد داشتم خودم را هم بزنم که مادرم جلویم را گرفت. در این کشمکش انگشتانم با چاقو زخمی شد.»متهم به قتل ادامه داد: «بعد از این اتفاقات پدرم به سختی خودش را تا جلو در حیاط کشاند و در حالی‌که همچنان خون از بدنش جاری بود به زمین افتاد؛ پس از آن مادرم با پلیس تماس گرفت و موضوع را اطلاع داد. من قصد نداشتم پدرم را بکشم و در آن لحظات وقتی دیدم مادرم در حال کتک‌خوردن است نتوانستم تصمیم درستی بگیرم.» بنابر این گزارش، متهم در زندان به‌سر می‌برد و تحقیقات ادامه دارد.

آخرین اخبار

1391-1396 کلیه حقوق برای وب سایت فاطمه دانشور محفوظ است.

Template Design:Dima Group