01 شهریور 1398 ساعت 10:01

آشنایی با فاطمه دانشور

فاطمه دانشور کارآفرین ایرانی

فاطمه دانشور (متولد ۱۳۵۳)، کارآفرین و تاجر ایرانی و از اعضای شورای اسلامی شهر تهران در دوره چهارم و عضو اتاق بازرگانی, صنایع, معادن و کشاورزی است. وی کارشناس مدیریت بیمارستانی و کارشناس ارشد مدیریت بازرگانی از دانشگاه تهران است.
مدیرعامل سیاحان سپهر آسیا و بنیانگذار موسسه نیکوکاری مهرآفرین پناه عصر حامی زنان و کودکان بی سرپرست و بدسرپرست کودکان کار و خیابان و بازمانده از تحصیل و نوزادان مادران معتاد و... می باشد.

فاطمه دانشور
فاطمه دانشور مهرآفرین

زندگی من

خواستنی که توانستن شد

امروز خیلیها از من میپرسند عامل موفقیتت چه بود؟ به آنها میگویم که موفقیت من به عوامل متعددی بستگی داشت؛ یکی از این عوامل افراد موثری بودند که در مسیر زندگیام قرار گرفتند و به کمك آنها مسیرهایی به رویم گشوده شد . این نکته همواره برای من عجیب و سوال برانگیز است، زیرا همیشه در کتابها خوانده بودم که شما به اهدافی میرسید که آنها را در ذهنتان تکرار کردهاید. اما من به اهدافی بسیار فراتر از آنچه نوشته بودم رسیدم...

فاطمه دانشور

 بازیگر سینما و تلویزیون و سفیر مهرآفرین با حضور در شیرخوارگاه آمنه ضمن عیادت از کودکان با مسئولان بهزیستی و این شیرخوارگاه دیدار و گفت‌وگو کرد.
به گزارش امور رسانه‌ای موسسه نیکوکاری مهرآفرین، در این دیدار فاطمه دانشور مدیر عامل مهرآفرین، مدیر دفتر مشارکت‌های مردمی سازمان بهزیستی و مدیر دفتر مشارکت‌های مردمی شیرخوارگاه آمنه نیز حضور داشتند.

 

کتایون ریاحی با تقدیر از تلاش‌های صورت گرفته مسئولان شیرخوارگاه، بر حضور گروه‌های مردمی در فعالیت‌های نیکوکارانه تاکید کرد و افزود: «بسیاری از بازیگران و هنرمندان، فرصت زیادی برای حضور فیزیکی در کارهای خیرخواهانه پیدا نمی‌کنند، اما من می‌دانم قلب آنان برای این مردم و نیازمندان می‌تپد و مطمئنم که به وقت مقتضی، از هیچ امری در کمک به همنوع فروگذار نخواهند بود. دلیل حضور اندکی بیشتر من هم، خداحافظی از این عرصه است.»

وی با اشاره به لزوم مشارکت بیشتر مردم در فعالیت‌های نیکوکارانه و همچنین فعالیت‌های مصلحانه اجتماعی گفت: «باید به سمتی حرکت کنیم که ngoها و گروه‌های مردم‌نهاد به وجود بیایند و رشد کنند و مردم با استفاده از این گروه‌ها در فعالیت‌های نیکوکارانه شرکت کنند زیرا گروه‌های اینچنینی می‌توانند از تضییع حقوق جامعه جلوگیری کنند.»

در پایان این دیدار، سفیر و مدیرعامل مهرآفرین از محل نگهداری کودکان و نوزادان در شیرخوارگاه آمنه بازدید کردند.

 

فاطمه دانشور  فاطمه دانشور

آخرین اخبار

1391-1396 کلیه حقوق برای وب سایت فاطمه دانشور محفوظ است.

Template Design:Dima Group