02 ارديبهشت 1398 ساعت 18:26

آشنایی با فاطمه دانشور

فاطمه دانشور کارآفرین ایرانی

فاطمه دانشور (متولد ۱۳۵۳)، کارآفرین و تاجر ایرانی و از اعضای شورای اسلامی شهر تهران در دوره چهارم و عضو اتاق بازرگانی, صنایع, معادن و کشاورزی است. وی کارشناس مدیریت بیمارستانی و کارشناس ارشد مدیریت بازرگانی از دانشگاه تهران است.
مدیرعامل سیاحان سپهر آسیا و بنیانگذار موسسه نیکوکاری مهرآفرین پناه عصر حامی زنان و کودکان بی سرپرست و بدسرپرست کودکان کار و خیابان و بازمانده از تحصیل و نوزادان مادران معتاد و... می باشد.

فاطمه دانشور
فاطمه دانشور مهرآفرین

زندگی من

خواستنی که توانستن شد

امروز خیلیها از من میپرسند عامل موفقیتت چه بود؟ به آنها میگویم که موفقیت من به عوامل متعددی بستگی داشت؛ یکی از این عوامل افراد موثری بودند که در مسیر زندگیام قرار گرفتند و به کمك آنها مسیرهایی به رویم گشوده شد . این نکته همواره برای من عجیب و سوال برانگیز است، زیرا همیشه در کتابها خوانده بودم که شما به اهدافی میرسید که آنها را در ذهنتان تکرار کردهاید. اما من به اهدافی بسیار فراتر از آنچه نوشته بودم رسیدم...

فاطمه دانشور

مرگ تلخ ” آتنا ” موجی از خشم را در مردم به ویژه اهالی پارس آباد ایجاد کرده است .

مرگ تلخ ” آتنا ” موجی از خشم را در مردم به ویژه اهالی پارس آباد ایجاد کرده است . فارغ از ابعاد تلخ حادثه قدری باید به چرایی آن جهت پیشگیری از وقوع حوادث مشابه پرداخت . هنوز مرگ تلخ ستایش ها فراموش نشده که حادثه ای مشابه در شهری دیگر رقم می خورد . سال گذشته طی یادداشتهای متعدد مکررا متذکر شدم که صدا و سیما باید با جدیت برای آموزش والدین جهت مراقبت صحیح از کودکانشان برنامه داشته باشد و آگاه شوند به خطراتی که در کمین کودک تنهای آنها درجامعه وجود دارد و به کودکان نیز آموزش دهند که چه خطراتی ممکن است متوجه شان باشد چنانچه به تنهایی مسیری را طی کنند و چگونه باید از خود مراقبت کنند . آموزش و پرورش نیز در این آگاهی رسانی نقش موثری دارد. و اما شخصیت قاتل که فردی است سابقه دار و مجرم و مصرف کننده ماده مخدر که هم اکنون نیز پدر سه فرزند است در کودکی اش جستجو شود . حتما به موارد قابل تامل برخورد می کنیم . ” کودکی ” دوران بسیار مهمی است و متاسفانه برنامه ریزان ما کمترین برنامه را برای این دوران دارند به ویژه برای کودکان آسیب دیده و یا درمعرض آسیب که در سایه غفلت مسئولین و سیاستگذاران و ایضا جامعه و والدین در حال گذار از کودکی شان هستند و خود قربانی غفلت اند.و هشدار اگر این غفلت تداوم یابد همین کودکانی که پیرامون ما کودک کار و خیابان هستند ، کودکان آزار دیده ، کودکان بدسرپرست ، کودکان معتاد و کودکان بی هویت که چهره تلخ و زشت جامعه را دیده اند . نتوانسته اند درس بخوانند چون شناسنامه نداشته اند ، شناسنامه نداشته اند چون قانونگذار ما فکری برای این قبیل کودکان نکرده و ده ها دلیل دیگر که ریشه همه انهاغفلت است اصلا بعید نیست که روزی قاتل فرزندان ما ، سارق خانه های ما ، متجاور به نوامیس ما شوند . در کدام برنامه توسعه کشور و در کدام سند سیاستگذاری اجتماعی ما به کودکان بطور جامع پرداخته ایم ؟
باید همه اعم از جامعه و مسئولین به غفلت از کودکان پایان دهیم.
در خاتمه ضمن تسلیت به خانواده آتنا شادی و سبکی روح این دختر معصوم را از خداوند خواستارم

آخرین اخبار

1391-1396 کلیه حقوق برای وب سایت فاطمه دانشور محفوظ است.

Template Design:Dima Group