14 آذر 1400 ساعت 14:28

آشنایی با فاطمه دانشور

فاطمه دانشور کارآفرین ایرانی

فاطمه دانشور (متولد ۱۳۵۳)، کارآفرین و تاجر ایرانی و از اعضای شورای اسلامی شهر تهران در دوره چهارم و عضو اتاق بازرگانی, صنایع, معادن و کشاورزی است. وی کارشناس مدیریت بیمارستانی و کارشناس ارشد مدیریت بازرگانی از دانشگاه تهران است.
مدیرعامل سیاحان سپهر آسیا و بنیانگذار موسسه نیکوکاری مهرآفرین پناه عصر حامی زنان و کودکان بی سرپرست و بدسرپرست کودکان کار و خیابان و بازمانده از تحصیل و نوزادان مادران معتاد و... می باشد.

فاطمه دانشور
فاطمه دانشور مهرآفرین

زندگی من

خواستنی که توانستن شد

امروز خیلیها از من میپرسند عامل موفقیتت چه بود؟ به آنها میگویم که موفقیت من به عوامل متعددی بستگی داشت؛ یکی از این عوامل افراد موثری بودند که در مسیر زندگیام قرار گرفتند و به کمك آنها مسیرهایی به رویم گشوده شد . این نکته همواره برای من عجیب و سوال برانگیز است، زیرا همیشه در کتابها خوانده بودم که شما به اهدافی میرسید که آنها را در ذهنتان تکرار کردهاید. اما من به اهدافی بسیار فراتر از آنچه نوشته بودم رسیدم...

فاطمه دانشور
دوستان عزیز ، میخوام خانم فاطمه محمود پور را بهتون معرفی کنم البته خودش خبر نداره...

دوستان عزیز ، میخوام خانم فاطمه محمود پور را بهتون معرفی کنم البته خودش خبر نداره ، ایشون چند سال پیش باتفاق همسرشون آقای فارسی یک مجموعه مستند ۳۰ قسمتی بنام سرزمین نخبگان را ساختند که تقریبا از همه شبکه های تلویزیونی چند بار پخش شده ، یکی از قسمتهاش داستان زندگی من بود . ایشون از اول مهر ماه امسال هم به دعوت من در مهرآفرین برای ما مستند های اجتماعی تهیه میکنه خیلی هم خوش اخلاقه که بعضی از آنها در این صفحه و صفحه مهرآفرین گذاشته شده مثل تعبیر یک رویا یا من قربانی تجاوزم و ... که در بیشتر مستندهای ایشون صدای ناصر طهماسب رو داریم . میخواستم نظراتتون رو راجع به مستندهای ساخته شده ایشون بدونم . بهر حال بهترین ابزار برای رسوندن پیام زنان و کودکان تحت حمایت موسسه فیلم هست که با ظهور فضای مجازی با تهیه کلیپ های چند دقیقه ای سعی می کنیم شما را با دنیای جامعه تحت حمایت موسسه آشنا کنیم .

1391-1396 کلیه حقوق برای وب سایت فاطمه دانشور محفوظ است.

Template Design:Dima Group