14 آذر 1400 ساعت 14:32

آشنایی با فاطمه دانشور

فاطمه دانشور کارآفرین ایرانی

فاطمه دانشور (متولد ۱۳۵۳)، کارآفرین و تاجر ایرانی و از اعضای شورای اسلامی شهر تهران در دوره چهارم و عضو اتاق بازرگانی, صنایع, معادن و کشاورزی است. وی کارشناس مدیریت بیمارستانی و کارشناس ارشد مدیریت بازرگانی از دانشگاه تهران است.
مدیرعامل سیاحان سپهر آسیا و بنیانگذار موسسه نیکوکاری مهرآفرین پناه عصر حامی زنان و کودکان بی سرپرست و بدسرپرست کودکان کار و خیابان و بازمانده از تحصیل و نوزادان مادران معتاد و... می باشد.

فاطمه دانشور
فاطمه دانشور مهرآفرین

زندگی من

خواستنی که توانستن شد

امروز خیلیها از من میپرسند عامل موفقیتت چه بود؟ به آنها میگویم که موفقیت من به عوامل متعددی بستگی داشت؛ یکی از این عوامل افراد موثری بودند که در مسیر زندگیام قرار گرفتند و به کمك آنها مسیرهایی به رویم گشوده شد . این نکته همواره برای من عجیب و سوال برانگیز است، زیرا همیشه در کتابها خوانده بودم که شما به اهدافی میرسید که آنها را در ذهنتان تکرار کردهاید. اما من به اهدافی بسیار فراتر از آنچه نوشته بودم رسیدم...

فاطمه دانشور
دوستان زیادی در مهرآفرین پیگیر وضعیت دو کودک کاری بودند که در کرمان توسط نیروی پیمانکار شهرداری مجبور به خوردن گل هایشان شده بودند . نماینده مهرآفرین در کرمان این دو کودک را پیدا کرد ...

دوستان زیادی در مهرآفرین پیگیر وضعیت دو کودک کاری بودند که در کرمان توسط نیروی پیمانکار شهرداری مجبور به خوردن گل هایشان شده بودند . نماینده مهرآفرین در کرمان این دو کودک را پیدا کرد . کودکی که در فیلم منتشره کوچکتر بود حسین نام دارد و شرایط زندگی بسیار سختی دارد. پدر از محل زباله گردی کسب در آمد میکرده که بدلیل بیماری قلبی حاد کارافتاده می شود . برادر ۱۶ ساله حسین مجبور می شود کار پدر را ادامه دهد . خانواده حسین پرجمعیت است ( ۸ نفر ) که مادر نیز بیماری دیابت دارد بنابراین حسین مجبور می شود به کمک برادر برود . ده سال است که از افغانستان به ایران آمده اند . مددکار وضعیت معیشتی این کودک را بسیار نامطلوب گزارش کرد . آن دیگری ، کودک بزرگ‌تر که احمد نام دارد وضعیت معیشتی بهتر دارد و پدرش کارگاه بازیافت زباله دارد و اولین بار بود که با قصد کسب درآمد گل فروشی می کند که این اتفاق ناخوشایند برایش می افتد ( به اظهار مادر احمد) . خانواده احمد از نظر معیشتی مشکل خاصی ندارند و وضعیت زندگی شان مطلوب است این خانواده نیز از افغانستان به ایران مهاجرت کرده اند و دارای کارت اقامت می باشند . اما وضعیت حسین ( کودک کوچکتر ) به گونه ای است که نیاز به حمایت دارد و خانواده اش با وجود والدین بیمار از بسیاری امکانات اولیه زندگی بی بهره اند . کودک با شوکر برقی نیز کتک خورده و تا چند روز بدنش لرزش داشته و بدلیل خوردن گل و چسب و نایلون تا چند روز دل درد داشته است . از طرفی نیروی پیمانکار خود صاحب دو فرزند خردسال است که هم اکنون در زندان است تا با دستور دادستان تعیین تکلیف شود . بهرحال حسین تحت حمایت موسسه مهرآفرین قرار گرفت و از نظر وضعیت جسمی و روحی کودک همینطور وضعیت معیشتی تحت نظر مددکار خواهد بود . کسانیکه علاقمند هستند به این خانواده کمک کنند می‌توانند با موسسه تماس گرفته به شماره تماس ۳۵۲۶۰-۰۲۱ داخلی ۴۰۵ البته در ساعات اداری و اطلاعات دقیق تری دریافت کنند .

1391-1396 کلیه حقوق برای وب سایت فاطمه دانشور محفوظ است.

Template Design:Dima Group