14 آذر 1400 ساعت 14:11

آشنایی با فاطمه دانشور

فاطمه دانشور کارآفرین ایرانی

فاطمه دانشور (متولد ۱۳۵۳)، کارآفرین و تاجر ایرانی و از اعضای شورای اسلامی شهر تهران در دوره چهارم و عضو اتاق بازرگانی, صنایع, معادن و کشاورزی است. وی کارشناس مدیریت بیمارستانی و کارشناس ارشد مدیریت بازرگانی از دانشگاه تهران است.
مدیرعامل سیاحان سپهر آسیا و بنیانگذار موسسه نیکوکاری مهرآفرین پناه عصر حامی زنان و کودکان بی سرپرست و بدسرپرست کودکان کار و خیابان و بازمانده از تحصیل و نوزادان مادران معتاد و... می باشد.

فاطمه دانشور
فاطمه دانشور مهرآفرین

زندگی من

خواستنی که توانستن شد

امروز خیلیها از من میپرسند عامل موفقیتت چه بود؟ به آنها میگویم که موفقیت من به عوامل متعددی بستگی داشت؛ یکی از این عوامل افراد موثری بودند که در مسیر زندگیام قرار گرفتند و به کمك آنها مسیرهایی به رویم گشوده شد . این نکته همواره برای من عجیب و سوال برانگیز است، زیرا همیشه در کتابها خوانده بودم که شما به اهدافی میرسید که آنها را در ذهنتان تکرار کردهاید. اما من به اهدافی بسیار فراتر از آنچه نوشته بودم رسیدم...

فاطمه دانشور
رای شرکت در همایش تداکس امید بعنوان سخنران به شهر مشهد دعوت شدم ...

برای شرکت در همایش تداکس امید بعنوان سخنران به شهر مشهد دعوت شدم . امروز ساعت شش بعدازظهر نوبت سخنرانی من راجع به تکنیک های موفقیت در کار و زندگی هست که بمدت بیست دقیقه صحبت می کنم چنانچه در سالن مشکلی پیش نیاد می توانید بصورت LIVE در قسمت استوری همین صفحه صحبتهایم را گوش کنید .
.تصویر مربوط به روز گذشته است که بازدیدی از نمایندگی مهرآفرین در مشهد داشتم و توفیق این را داشتم که تعدادی از حامیان این مرکز را ببینم

1391-1396 کلیه حقوق برای وب سایت فاطمه دانشور محفوظ است.

Template Design:Dima Group