14 آذر 1400 ساعت 15:14

آشنایی با فاطمه دانشور

فاطمه دانشور کارآفرین ایرانی

فاطمه دانشور (متولد ۱۳۵۳)، کارآفرین و تاجر ایرانی و از اعضای شورای اسلامی شهر تهران در دوره چهارم و عضو اتاق بازرگانی, صنایع, معادن و کشاورزی است. وی کارشناس مدیریت بیمارستانی و کارشناس ارشد مدیریت بازرگانی از دانشگاه تهران است.
مدیرعامل سیاحان سپهر آسیا و بنیانگذار موسسه نیکوکاری مهرآفرین پناه عصر حامی زنان و کودکان بی سرپرست و بدسرپرست کودکان کار و خیابان و بازمانده از تحصیل و نوزادان مادران معتاد و... می باشد.

فاطمه دانشور
فاطمه دانشور مهرآفرین

زندگی من

خواستنی که توانستن شد

امروز خیلیها از من میپرسند عامل موفقیتت چه بود؟ به آنها میگویم که موفقیت من به عوامل متعددی بستگی داشت؛ یکی از این عوامل افراد موثری بودند که در مسیر زندگیام قرار گرفتند و به کمك آنها مسیرهایی به رویم گشوده شد . این نکته همواره برای من عجیب و سوال برانگیز است، زیرا همیشه در کتابها خوانده بودم که شما به اهدافی میرسید که آنها را در ذهنتان تکرار کردهاید. اما من به اهدافی بسیار فراتر از آنچه نوشته بودم رسیدم...

فاطمه دانشور
توضیحی راجع به یک عکس ؛ این عکس اینروزها در فضای مجازی میچرخد و بنوعی میخواهد شرایط اسفناک زلزله زدگان سرپلذهاب را نشان دهد. عکس را وقتی دیدم بلافاصله برای مددکاران مهرآفرین که ماههاست در مناطق زلزله زده کرمانشاه حضور دارند و همچنان مشغول خدمت رسانی هستند ارسال کردم و خواستم گزارشی راجع به این عکس برایم بفرستند .

توضیحی راجع به یک عکس ؛
این عکس اینروزها در فضای مجازی میچرخد و بنوعی میخواهد شرایط اسفناک زلزله زدگان سرپلذهاب را نشان دهد. عکس را وقتی دیدم بلافاصله برای مددکاران مهرآفرین که ماههاست در مناطق زلزله زده کرمانشاه حضور دارند و همچنان مشغول خدمت رسانی هستند ارسال کردم و خواستم گزارشی راجع به این عکس برایم بفرستند . دیروز گزارش کاملی برایم ارسال شد . کودک متعلق به خانواده ای است که شرایط بدی ندارند والدین هر دو شاغل ( آزاد ) هستند و البته مستأجر و سال گذشته از سوی خیرین مثل بقیه زلزله زدگان کانکس با کیفیت و مقاوم اقامتی همراه با سرویس بهداشتی و حمام دریافت کرده اند . کانکس این خانواده هم در تصویر دوم مشخص است بنظر می آید کودک بازیگوش زیر نیمکت پارکی که کانکس خانواده های زیادی در آن نصب است بخواب رفته و والدین هم در مورد غیبت فرزندشان دچار غفلت شده اند بهر حال خانواده کودک را کامل شناسایی کردیم و وضعیت نامطلوبی از خانواده گزارش نشد هرچند این مطلب به هیچ وجه به معنی این نیست که زلزله زدگان بویژه زلزله زدگان شهر سرپل ذهاب سامان یافته اند . بله باید بگویم که زلزله زدگان سامان نیافته اند و تا سامان کامل حالا حالا ها فاصله داریم شاید چند سال و واقفم که دولت بسیار کم کاری کرده و به تعهدات خود به وقت خود عمل نکرده است و بسیاری حتی زمین ندارند که خانه ای بسازند و یا بقدری فقیرند که توان پرداخت وام ندارند اما این شرایط شامل خانواده این کودک نمی شود . افراد بی بضاعت زیادی هستند که نه تنها همچنان در کانکس هستند بلکه بدلیل کم بضاعتی شان امیدی به خانه دار شدن ندارند و تنها امیدشان خیرینی است که شاید روزی بیایند و خانه ای برایشان دست و پا کنند بویژه زنان سرپرست خانوار . خیرین هم اگر بیایند با مشکل نبود زمین مواجه می‌شوند گفتنی است چالش نبود زمین ، ویژه شهر سر پل ذهاب است که بیشترین آسیب و صدمه را در زلزله دید .
در ضمن این کوچولوی زیبا و بازیگوش پسر است و نامش محمد پارساست .

1391-1396 کلیه حقوق برای وب سایت فاطمه دانشور محفوظ است.

Template Design:Dima Group