14 آذر 1400 ساعت 14:09

آشنایی با فاطمه دانشور

فاطمه دانشور کارآفرین ایرانی

فاطمه دانشور (متولد ۱۳۵۳)، کارآفرین و تاجر ایرانی و از اعضای شورای اسلامی شهر تهران در دوره چهارم و عضو اتاق بازرگانی, صنایع, معادن و کشاورزی است. وی کارشناس مدیریت بیمارستانی و کارشناس ارشد مدیریت بازرگانی از دانشگاه تهران است.
مدیرعامل سیاحان سپهر آسیا و بنیانگذار موسسه نیکوکاری مهرآفرین پناه عصر حامی زنان و کودکان بی سرپرست و بدسرپرست کودکان کار و خیابان و بازمانده از تحصیل و نوزادان مادران معتاد و... می باشد.

فاطمه دانشور
فاطمه دانشور مهرآفرین

زندگی من

خواستنی که توانستن شد

امروز خیلیها از من میپرسند عامل موفقیتت چه بود؟ به آنها میگویم که موفقیت من به عوامل متعددی بستگی داشت؛ یکی از این عوامل افراد موثری بودند که در مسیر زندگیام قرار گرفتند و به کمك آنها مسیرهایی به رویم گشوده شد . این نکته همواره برای من عجیب و سوال برانگیز است، زیرا همیشه در کتابها خوانده بودم که شما به اهدافی میرسید که آنها را در ذهنتان تکرار کردهاید. اما من به اهدافی بسیار فراتر از آنچه نوشته بودم رسیدم...

فاطمه دانشور
اول مهرماه سیستان و بلوچستان باشم یا کرمانشاه ؟

هر ساله مهرماه برای افتتاح مدارس تازه ساخته شده مهرآفرین به سیستان و بلوچستان می روم . هم افتتاح مدرسه ، هم توزیع لوازم تحریر و هم کلنگ زنی مدارس جدید . امسال علاوه بر سیستان و بلوچستان ، در شش منطقه روستایی زلزله زده کرمانشاه نیز افتتاح مدرسه داریم .
امروز داشتم فکر می کردم اول مهرماه سیستان و بلوچستان باشم یا کرمانشاه ؟ سیستان و بلوچستان بسیار محروم است حتی گاهی محروم تر از مناطق زلزله زده کرمانشاه . زمانی که به مناطق روستایی سیستان و بلوچستان سفر میکنم گویی بیش از پنجاه سال به گذشته سفر کرده ام . دلم میخواهد امسال هم به سیستان و بلوچستان بروم اما بچه های مناطق زلزله زده کرمانشاه هم سال تحصیلی سختی پشت سر گذاشتند و هنوز ترک های مدارس التیام نیافته و خیلی جاها در انتظار سقف اند . از این سفرها مستند هم تهیه می کنم و در این صفحه با شما به اشتراک میگذارم .
شما بیشتر دوست دارید اول مهر پای صحبت دانش آموزان سیستان و بلوچستان باشید یا دانش آموزان مناطق زلزله زده کرمانشاه ؟
mehrafarincharity@

1391-1396 کلیه حقوق برای وب سایت فاطمه دانشور محفوظ است.

Template Design:Dima Group