14 آذر 1400 ساعت 13:50

آشنایی با فاطمه دانشور

فاطمه دانشور کارآفرین ایرانی

فاطمه دانشور (متولد ۱۳۵۳)، کارآفرین و تاجر ایرانی و از اعضای شورای اسلامی شهر تهران در دوره چهارم و عضو اتاق بازرگانی, صنایع, معادن و کشاورزی است. وی کارشناس مدیریت بیمارستانی و کارشناس ارشد مدیریت بازرگانی از دانشگاه تهران است.
مدیرعامل سیاحان سپهر آسیا و بنیانگذار موسسه نیکوکاری مهرآفرین پناه عصر حامی زنان و کودکان بی سرپرست و بدسرپرست کودکان کار و خیابان و بازمانده از تحصیل و نوزادان مادران معتاد و... می باشد.

فاطمه دانشور
فاطمه دانشور مهرآفرین

زندگی من

خواستنی که توانستن شد

امروز خیلیها از من میپرسند عامل موفقیتت چه بود؟ به آنها میگویم که موفقیت من به عوامل متعددی بستگی داشت؛ یکی از این عوامل افراد موثری بودند که در مسیر زندگیام قرار گرفتند و به کمك آنها مسیرهایی به رویم گشوده شد . این نکته همواره برای من عجیب و سوال برانگیز است، زیرا همیشه در کتابها خوانده بودم که شما به اهدافی میرسید که آنها را در ذهنتان تکرار کردهاید. اما من به اهدافی بسیار فراتر از آنچه نوشته بودم رسیدم...

فاطمه دانشور
نام “ مهد مهر “ برای مهد کودک مان انتخاب شد ...

نام “ مهد مهر “ برای مهد کودک مان انتخاب شد . همه اسامی پیشنهادی شما در اتاق فکر موسسه بررسی شد و نام “ مهد مهر “ بیشترین امتیاز را گرفت . ممنون از همه کسانیکه اسامی بسیار زیبایی پیشنهاد کردند.
دوستان خوبم کادر دفتر مرکزی مهرآفرین از قدیمی ترین ساختمان مهرآفرین ( خانه پدری ) به ساختمان جدیدی نقل مکان کرده اند که بزودی فضای جدید را معرفی می کنیم و بر اساس نیازی که احساس میشود قدیمی ترین ساختمان موسسه را در نظر داریم مرکز اقامتی موقت برای مادران و کودکان بی خانمان کنیم تا ضمن اقامت کوتاه مدت در فضایی آرام ، مددکاران بتوانند با داشتن زمان در جستجوی راهی برای اسکان دائم آنها باشند . از شما می خواهم برای مرکزی با همین کارکردی که گفتم نامی پیشنهاد کنید که پیوند مادر و کودک را نشان دهد و نشانی از مهر نیز داشته باشد .
حساب اختصاص یافته جهت کمک به تهیه لوازم تحریر و ساخت یک مدرسه در سیستان و بلوچستان
شماره تلفن :
۰۲۱-۳۵۲۶۰
ارائه پیشنهادات و انتقادات :
۰۲۱-۳۳۵۱۰۸۵۱-۳

1391-1396 کلیه حقوق برای وب سایت فاطمه دانشور محفوظ است.

Template Design:Dima Group