14 آذر 1400 ساعت 13:38

آشنایی با فاطمه دانشور

فاطمه دانشور کارآفرین ایرانی

فاطمه دانشور (متولد ۱۳۵۳)، کارآفرین و تاجر ایرانی و از اعضای شورای اسلامی شهر تهران در دوره چهارم و عضو اتاق بازرگانی, صنایع, معادن و کشاورزی است. وی کارشناس مدیریت بیمارستانی و کارشناس ارشد مدیریت بازرگانی از دانشگاه تهران است.
مدیرعامل سیاحان سپهر آسیا و بنیانگذار موسسه نیکوکاری مهرآفرین پناه عصر حامی زنان و کودکان بی سرپرست و بدسرپرست کودکان کار و خیابان و بازمانده از تحصیل و نوزادان مادران معتاد و... می باشد.

فاطمه دانشور
فاطمه دانشور مهرآفرین

زندگی من

خواستنی که توانستن شد

امروز خیلیها از من میپرسند عامل موفقیتت چه بود؟ به آنها میگویم که موفقیت من به عوامل متعددی بستگی داشت؛ یکی از این عوامل افراد موثری بودند که در مسیر زندگیام قرار گرفتند و به کمك آنها مسیرهایی به رویم گشوده شد . این نکته همواره برای من عجیب و سوال برانگیز است، زیرا همیشه در کتابها خوانده بودم که شما به اهدافی میرسید که آنها را در ذهنتان تکرار کردهاید. اما من به اهدافی بسیار فراتر از آنچه نوشته بودم رسیدم...

فاطمه دانشور
۱۰ سپتامبر روز جهانی مقابله با خودکشی

امروز ۱۰ سپتامبر روز جهانی مقابله با خودکشی است . کشورهای توسعه یافته چون سوئد و ژاپن با ارائه راهکارهایی توانسته اند آمارهای خودکشی خود را کاهش دهند . فقر و تنگدستی این روزهای مردم ایران شرایط شکننده ای برایشان بوجود آورده است و اخبار خودکشی از فقر و تنگدستی را می شنویم همانند ماجرای خودکشی والدین جوان دو کودک خردسال ایلامی و یا ماجرای خودسوزی مردی مقابل شهرداری تهران . دهم سپتامبر در همه کشورهای پیشرو انواع و اقسام نشست ها و کنگره ها برگزار میشود تا به راهکاری برسند . در این شرایط و گذر سختی که مردم بویژه قشر فقیر جامعه باید پشت سر گذارند چه راهکارهایی برای افزایش تاب آوری و آستانه تحمل افرادی که به مرز شکنندگی رسیدند پیشنهاد می کنید ؟ برنامه ریزان ما باید این موضوعات را جدی گرفته و بدنبال افزایش نشاط اجتماعی و سطح تاب آوری مردم کنند . شما چه راهکاری برای افزایش تاب آوری و تحمل این روزهای سخت پیشنهاد می کنید ؟

1391-1396 کلیه حقوق برای وب سایت فاطمه دانشور محفوظ است.

Template Design:Dima Group