14 فروردين 1399 ساعت 01:56

آشنایی با فاطمه دانشور

فاطمه دانشور کارآفرین ایرانی

فاطمه دانشور (متولد ۱۳۵۳)، کارآفرین و تاجر ایرانی و از اعضای شورای اسلامی شهر تهران در دوره چهارم و عضو اتاق بازرگانی, صنایع, معادن و کشاورزی است. وی کارشناس مدیریت بیمارستانی و کارشناس ارشد مدیریت بازرگانی از دانشگاه تهران است.
مدیرعامل سیاحان سپهر آسیا و بنیانگذار موسسه نیکوکاری مهرآفرین پناه عصر حامی زنان و کودکان بی سرپرست و بدسرپرست کودکان کار و خیابان و بازمانده از تحصیل و نوزادان مادران معتاد و... می باشد.

فاطمه دانشور
فاطمه دانشور مهرآفرین

زندگی من

خواستنی که توانستن شد

امروز خیلیها از من میپرسند عامل موفقیتت چه بود؟ به آنها میگویم که موفقیت من به عوامل متعددی بستگی داشت؛ یکی از این عوامل افراد موثری بودند که در مسیر زندگیام قرار گرفتند و به کمك آنها مسیرهایی به رویم گشوده شد . این نکته همواره برای من عجیب و سوال برانگیز است، زیرا همیشه در کتابها خوانده بودم که شما به اهدافی میرسید که آنها را در ذهنتان تکرار کردهاید. اما من به اهدافی بسیار فراتر از آنچه نوشته بودم رسیدم...

فاطمه دانشور
هر وقت از خدا چیزی خواستیم دوستی آمد با دست پر که خواسته ما را اجابت کند . آقای ایمان پاپی آن دوست مهربان بود و پیشنهاد تشکیل آکادمی فوتبال را برای فرزندانمان داد . امروز اولین جلسه آموزش حرفه ای فوتبال برای عزیزانمان بود .

همین دیروز بود که کوچک بودند و دوست داشتند فوتبال بازی کنند و جمله ی یک پسر دوست داشتنی - تازه خواندن و نوشتن یاد گرفته بود -در فرم سنجش استعداد دانش آموزی در واحد آموزش که نوشته بود :
دوست دارد کتانی و یک توپ داشته باشد تا فوتبال بازی کند مسئول آموزش وقت ( ۱۳۸۶ - مهرآفرین ) به این جمله حساسیت نشان داد و به هر ترتیبی بود تیم های فوتسال از فرزندانمان تشکیل داد؛ بسیار عالی درخشیدند . کم کم قد کشیدند و بیشتر از ورزش ، اخلاق و جوانمردی شان کامل شد . فوتسال دیگر کافی نبود باید برایشان بفکر فوتبال هم می بودیم هر وقت از خدا چیزی خواستیم دوستی آمد با دست پر که خواسته ما را اجابت کند . آقای ایمان پاپی آن دوست مهربان بود و پیشنهاد تشکیل آکادمی فوتبال را برای فرزندانمان داد . امروز اولین جلسه آموزش حرفه ای فوتبال برای عزیزانمان بود .
آقای پاپی عزیز ( سرمربی ) بهمراه دیگر مربیان داوطلب قرار است این گروه مصمم را بسمت تشکیل تیم های حرفه ای نونهالان و نوجوانان سوق دهند . ایمان دارم همانند نتایج اعلام شده دانشگاه که نود درصد فرزندانمان ( شرکت کنندگان در کنکور ) در دانشگاه‌های دولتی و رشته های عالی پذیرفته شدند نام این عزیزانمان را نیز در تیم های برتر کشور خواهیم دید زیرا مهرافرین سرزمینی است که در آن عشق حکم می راند و بسیاری ناممکن ها ممکن شده است و اما در جستجوی حامی مالی برای این تیم های نوپا و با انگیزه هستیم شما هم در جستجوی حامیان مالی و معنوی به ما کمک کنید .
@mehrafarincharity

1391-1396 کلیه حقوق برای وب سایت فاطمه دانشور محفوظ است.

Template Design:Dima Group