14 آذر 1400 ساعت 14:04

آشنایی با فاطمه دانشور

فاطمه دانشور کارآفرین ایرانی

فاطمه دانشور (متولد ۱۳۵۳)، کارآفرین و تاجر ایرانی و از اعضای شورای اسلامی شهر تهران در دوره چهارم و عضو اتاق بازرگانی, صنایع, معادن و کشاورزی است. وی کارشناس مدیریت بیمارستانی و کارشناس ارشد مدیریت بازرگانی از دانشگاه تهران است.
مدیرعامل سیاحان سپهر آسیا و بنیانگذار موسسه نیکوکاری مهرآفرین پناه عصر حامی زنان و کودکان بی سرپرست و بدسرپرست کودکان کار و خیابان و بازمانده از تحصیل و نوزادان مادران معتاد و... می باشد.

فاطمه دانشور
فاطمه دانشور مهرآفرین

زندگی من

خواستنی که توانستن شد

امروز خیلیها از من میپرسند عامل موفقیتت چه بود؟ به آنها میگویم که موفقیت من به عوامل متعددی بستگی داشت؛ یکی از این عوامل افراد موثری بودند که در مسیر زندگیام قرار گرفتند و به کمك آنها مسیرهایی به رویم گشوده شد . این نکته همواره برای من عجیب و سوال برانگیز است، زیرا همیشه در کتابها خوانده بودم که شما به اهدافی میرسید که آنها را در ذهنتان تکرار کردهاید. اما من به اهدافی بسیار فراتر از آنچه نوشته بودم رسیدم...

فاطمه دانشور
تصاویر رو امروز از از روستای “ جوگز “ از توابع فنوج گرفتم ...

این تصاویر رو امروز از از روستای “ جوگز “ از توابع فنوج گرفتم . قرار شد مهرآفرین اینجا یک مدرسه سه کلاسه مقطع دبیرستان بسازه چون بچه ها مجبور به ترک تحصیل میشن بخاطر نبود فضای آموزشی . واقعا هر بار که میام اینجا و بچه ها رو با این وضعیت می بینم نمیتونم درک کنم چرا این بچه ها از حق تحصیل ، از بهداشت ، تفریح ، پوشش مناسب و خیلی چیزای دیگه محرومند . محرومیتی که این طفل معصوم ها تجربه می کنند اصلا قابل درک و فهم نیست . بنظر شما چیکار میتونیم انجام بدیم که به این تبعیض پایان بدیم و بخوایم که سهم این بچه ها هم از درآمد ملی کشور داده بشه اونهم عادلانه ؟ شما چی پیشنهاد می کنید ؟ اگه این بچه های پاک و معصوم فردا روزی که بزرگ شدند قاچاقچی بشن ، مجبور به خلاف بشن و ... کی مقصره ؟

1391-1396 کلیه حقوق برای وب سایت فاطمه دانشور محفوظ است.

Template Design:Dima Group