14 آذر 1400 ساعت 14:27

آشنایی با فاطمه دانشور

فاطمه دانشور کارآفرین ایرانی

فاطمه دانشور (متولد ۱۳۵۳)، کارآفرین و تاجر ایرانی و از اعضای شورای اسلامی شهر تهران در دوره چهارم و عضو اتاق بازرگانی, صنایع, معادن و کشاورزی است. وی کارشناس مدیریت بیمارستانی و کارشناس ارشد مدیریت بازرگانی از دانشگاه تهران است.
مدیرعامل سیاحان سپهر آسیا و بنیانگذار موسسه نیکوکاری مهرآفرین پناه عصر حامی زنان و کودکان بی سرپرست و بدسرپرست کودکان کار و خیابان و بازمانده از تحصیل و نوزادان مادران معتاد و... می باشد.

فاطمه دانشور
فاطمه دانشور مهرآفرین

زندگی من

خواستنی که توانستن شد

امروز خیلیها از من میپرسند عامل موفقیتت چه بود؟ به آنها میگویم که موفقیت من به عوامل متعددی بستگی داشت؛ یکی از این عوامل افراد موثری بودند که در مسیر زندگیام قرار گرفتند و به کمك آنها مسیرهایی به رویم گشوده شد . این نکته همواره برای من عجیب و سوال برانگیز است، زیرا همیشه در کتابها خوانده بودم که شما به اهدافی میرسید که آنها را در ذهنتان تکرار کردهاید. اما من به اهدافی بسیار فراتر از آنچه نوشته بودم رسیدم...

فاطمه دانشور
یک هفته اول مهر امسال هم همانند سال گذشته بین کودکان بلوچ بودم ...

یک هفته اول مهر امسال هم همانند سال گذشته بین کودکان بلوچ بودم . کودکانی که هیچوقت متوجه نشدم چرا باید سیلی تبعیض را بخورند. وقتی از مدیران مدارس می شنیدم که می گفتند بودجه سرانه تخصیص یافته به مدرسه شان سالی سیصد هزار تومان است هیچ نداشتم بگویم که بپرسم چرا بچه ها نیمکت ندارند یا چرا تخته سیاه ندارند یا چرا شیشه های شکسته مدارس را تعویض نمی کنید . نمیدانم کسانی که می نشینند و بودجه کشور را تقسیم می کنند بر چه اساس و استدلالی چنین رقمی را به سیستان و بلوچستان اختصاص می دهند ؟ شاید سیستان و بلوچستان به راه اندازی کمپین های مطالبه گری اجتماعی نیار داشته باشد نظیر آنچه برای تصویب لایحه حمایت از کودکان انجام دادیم .
@raz_charity
@hamidfarahanirad
@mehrafarincharity

1391-1396 کلیه حقوق برای وب سایت فاطمه دانشور محفوظ است.

Template Design:Dima Group