30 مرداد 1397 ساعت 23:54

شش صبح از کرمانشاه به سمت سرپل که حرکت می کنم حواسم به تریلی های کانتینر بر است تا بتوانم حدس بزنم وضعیت انتقال کانکس چگونه است . تک و توک و در تعداد کم ( با توجه به ابعاد فاجعه ) و تمام مردمی ، کانکس ها بار تریلی ها در حرکتند . رویشان نوشته اهدایی شرکت ...

پنجشنبه نهم آذرماه نود و شش - استان کرمانشاه
شش صبح از کرمانشاه به سمت سرپل که حرکت می کنم حواسم به تریلی های کانتینر بر است تا بتوانم حدس بزنم وضعیت انتقال کانکس چگونه است . تک و توک و در تعداد کم ( با توجه به ابعاد فاجعه ) و تمام مردمی ، کانکس ها بار تریلی ها در حرکتند . رویشان نوشته اهدایی شرکت ... اهدایی بازاریان ... و موارد مشابه که نشان از حرکتی مردمی و خودجوش است . به سرپل و محله های داخل سرپل رفتم ، فرعی ها ، کوچه ها اوضاع خوب نیست . کانکس خیلی کم است برایتان مستند کرده ام می بینید . میگذارم مستند خودش حرف بزند . بگذریم سپس به سمت مجتمع کوئیک رفتیم نسبت به سرپل قدری وضعیت بهتر بود . پدر بزرگ کوئیک را هم دیدیم می گفت راضی هستیم به رضای خدا درست است که عزیزانمان و خانه هایمان را از دست داده ایم اما ایمانمان را از دست نداده ایم . به دولت بگویید به ما وام بهره دار ندهد حرام است و ما نمی گیریم . پول کانکس هم از کمک بلاعوض مان کم نکنند می گویم چشم پیغامتان را می رسانم . برایمان دعا می کند بابت کانکس هایی که بدستشان رسیده و باز دستانش را بالا میبرد و با زبان کردی برای مردم ایران دعا می کند . نمیدانم چرا چهره اش مرا یاد شخصیت “ عمر مختار “ می اندازد . ایمانش نگهش داشته و در دل تحسینش می کنم . به سمت مناطق کوهستانی ثلاث باباجانی می رویم آنجا هم کانکس رفته اما شاید بیست درصد و هنوز خیلی ها داخل چادرها هستند . همه کانکس ها باز اهدایی مردم بود .
خبر خوب اینکه چالش کانکس را حل کردم . کارگاه بزرگی در منطقه به همت یکی از دوستان کارآفرین و خوشنام راه اندازی شد و هم اکنون در حال ساخت کانکس است . در مرحله اول برایمان صد کانکس با تحویل روزانه پنج عدد خواهد ساخت . موردی هم خرید و ارسال روزانه داریم مشروط به رعایت کیفیت و قیمت که گزارش آن بزودی ارائه خواهد شد . در حال تهیه وجه برای بیشتر کردن سفارشها از کارگاه هستم‌ . شما هم همراه شوید تا بتوانیم سطح سفارش را بالا ببریم . با نماینده توانای موسسه در کرمان تماس گرفتم و خواستم گزارشی دقیق از زلزله رخ داده در کرمان برایمان تهیه کند . ما همه با هم هستیم مهرتان ‌پایدار .
?فاطمه دانشور
?حساب اختصاص یافته جهت کمک به زلزله زدگان کرمانشاه
?شماره حساب
8147107665
?شماره کارت
6104337686894997
?بانک ملت بنام موسسه نیکوکاری مهرآفرین پناه عصر ?شماره گیری از طریق موبایل
*۷۳۳*۷*۳#
شماره تلفن :
۰۲۱-۳۵۲۶۰
ارائه پیشنهاد و انتقاد:
۰۲۱-۳۳۵۱۰۸۵۱-۳
_
?@mehrafarincharity
#دانشور #کرمانشاه #کانکس #زلزله #کمک #نیکوکاری #مهرآفرین #کودکا

1391-1396 کلیه حقوق برای وب سایت فاطمه دانشور محفوظ است.

web stats log analyzer

Template Design:Dima Group