30 مرداد 1397 ساعت 23:54

روز گذشته چهارشنبه سیزدهم دی ماه در استان کرمانشاه حضور بافتم و علاوه بر پیگیری هایی که باید انجام میدادم تصمیم گرفتم به مناطق روستایی و کوهستانی ثلاث باباجانی بروم . وضعیت روستاها همانطور که پیشتر نیز گفتم مطلوب نیست...

روز گذشته چهارشنبه سیزدهم دی ماه در استان کرمانشاه حضور بافتم و علاوه بر پیگیری هایی که باید انجام میدادم تصمیم گرفتم به مناطق روستایی و کوهستانی ثلاث باباجانی بروم . وضعیت روستاها همانطور که پیشتر نیز گفتم مطلوب نیست اما نسبت به شهر سرپل ذهاب بطور کاملأ مشخص بهتر است . با این وجود در همین مناطق سردسیر و کوهستانی ثلاث باباجانی تعداد قابل توجهی از خانواده ها هنوز داخل چادر روزگار سپری می کردند و با کودکانی مواجه شدم که سرماخورده تب داشتند و یا از کودکی یکساله بگویم که در چادر با آب جوش سوخته بود و بی تابی می‌کرد در همین حین پیامکی دریافت کردم از ایرنا که به نقل از فرمانده کل سپاه نوشته بود : سپاه احداث هشت هزار و یکصد کانکس را برای زلزله زدگان غرب انجام داده و پایان مأموریت خود را در این مناطق اعلام می کند . چند بار خبر را خواندم . پایان مأموریت !!!!
امیدوارم اشتباهی رخ داده باشد و خبر تصحیح شود زیرا آنچه من در حال مشاهده اش بودم چیز دیگری می گفت . پیش تر هم گفتم سپاه در حال تجهیز روستاها به کانکس است ولی هنوز کار تمام نشده و اعلام اتمام مأموریت خیلی زود است و درصدی از مردم روستاها و درصد قابل توجهی از مردم شهر داخل چادر هستند. پایان مأموریت !!!! مگر میشود؟!
بارش برف شروع شده و اطراف چادرها پر از گل و لای بود . آب داخل چادرها نفوذ کرده بود . خواهشمندم با انتشار اخبار اینچنینی حداقل جلوی کمک مردم را نگیرید . کرمانشاه حالا حالا ها به حضور ما ، شما و دولت نیاز دارد . همینقدر از سرپل ذهاب بگویم که از ۴۵۰۰ خانوار نیازمند شناسایی شده داخل چادر فقط ۹۰۰ خانوار کانکس گرفته اند .
کاش رییس جمهور یا یکی از وزرایش هر هفته به کرمانشاه رفته و بر اوضاع مردمان رنجور آنجا و نحوه مدیریت امدادرسانی در این مرحله از نزدیک نظارت می کرد . یک لحظه احساس کردم یکی باید وضعیت اینجا را بلند بگوید و زبان گویای حال این مردمان باشد بدین منظور تصمیم گرفتم به فوریت نشست خبری گذاشته و واقعیت اوضاع کرمانشاه را با اصحاب رسانه و مردم در میان گذارم که بزودی در رسانه ها خواهید خواند و اما مأموریت مهرآفرین در منطقه تمام نشده و مددکاران و داوطلبان موسسه تا زمانی که نیاز باشد عاشقانه در کنار عزیزانمان به امدادرسانی مشغول خواهند بود .
.
#مهرآفرین_باشیم
?حساب اختصاص یافته جهت کمک به زلزله زدگان کرمانشاه
?شماره حساب
8147107665
?شماره کارت
6104337686894997
?بانک ملت بنام موسسه نیکوکاری مهرآفرین پناه عصر
?شماره گیری از طریق موبایل
*۷۳۳*۷*۳#
شماره تلفن :
۰۲۱-۳۵۲۶۰
ارائه پیشنهاد و انتقاد :
۰۲۱-۳۳۵۱۰

1391-1396 کلیه حقوق برای وب سایت فاطمه دانشور محفوظ است.

web stats log analyzer

Template Design:Dima Group