31 مرداد 1397 ساعت 07:46

تصویر یک ، تصویر مشهوری است ، ساعات اولیه بعد از زلزله کرمانشاه این عکس بسرعت در تمامی سایت های خبری ایران و دنیا منتشر شد...

تصویر یک ، تصویر مشهوری است ، ساعات اولیه بعد از زلزله کرمانشاه این عکس بسرعت در تمامی سایت های خبری ایران و دنیا منتشر شد .
امروز وقتی خانم نجاتی (سرتیم امدادرسانی مهرآفرین در سرپل ذهاب )تصویر دو را برایم فرستاد و گفت : روز گذشته تیم شناسایی با این مورد مواجه شد و ادامه داد ایشان همان مادری هستند که تصویرش در همه شبکه ها منتشر شده و هنوز داخل چادر است فقط مکث کردم یعنی چه ؟ مگر می‌شود مدیریت بحران یک کشور اینقدر ضعیف عمل کند که این خانوم تا الان در چادر باشد ؟ خیلی متأسف شدم برای مدیریت بحران کشورم وقتی یاد برنامه تلویزیونی دیشب افتادم که مسئولین استان می گفتند : کرمانشاه دیگر کانکس نیاز ندارد و اینکه کسانی هنوز داخل چادرند که خانه هایشان تخریب نشده است . مسئول محترم یعنی خانه ای که خراب نشده این کودک را کشته ؟! . همین دیشب این مطلب را گفتند بعضی وقتها می مانم چه بگویم .؟
فقط می دانم اینها نشانه های خوبی نیست .
اطلاعات نادرست دادن عین بی اخلاقی است زیرا نه تنها فرد نقل کننده اطلاعات غلط خدمتی نمیکند بلکه با دادن اطلاعات غیر واقع مانع کمک دیگران نیز می شود . 
یکشنبه عازم کرمانشاه هستم و در این سفر حتمأ به دیدن این مادر رنجور خواهم رفت . در حوادثی چون زلزله کسانی که بیشترین هزینه را داده اند به ویژه اگر عزیزشان از دست رفته باشد وضعیت روحی شان اجازه نمیدهد به دنبال کمک گرفتن بروند . این افراد در جستجوهای مددکاری ، شناسایی می شوند و امداد به این افراد باید از طریق مددکاران صورت گیرد .
همراهان گرامی امروز علاوه بر نظرسنجی در اینستاگرام راجع به برنامه ادامه راه ، بصورت انتخاب تصادفی برای هزار نفر از یاوران ثابت موسسه از طریق ایمیل راجع به نظر سنجی پست قبل پرسش شد که شنبه بعد از جمع بندی نهایی همه نظرها ، نتیجه را اعلام خواهم کرد . لذا دوستانی که هنوز اعلام نظر نکرده اند خوشحال می شوم نظر خود را با مراجعه به پست قبل اعلام کنند .
#مهرآفرین_باشیم
?حساب اختصاص یافته جهت کمک به زلزله زدگان کرمانشاه
?شماره حساب
8147107665
?شماره کارت
6104337686894997
?بانک ملت بنام موسسه نیکوکاری مهرآفرین پناه عصر
?شماره گیری از طریق موبایل
*۷۳۳*۷*۳#
تلفن
۰۲۱۳۵۲۶۰

1391-1396 کلیه حقوق برای وب سایت فاطمه دانشور محفوظ است.

web stats log analyzer

Template Design:Dima Group