31 مرداد 1397 ساعت 07:44

فردا عازم “ کوهبنان “ کرمان هستم . در این مدت خانم ولندیاری نماینده “ مهرآفرین “ در کرمان ، گزارش های متعددی از منطقه زلزله زده کوهبنان ارسال کرد که نشان از نیاز مردم به حمایت ما دارد...

فردا عازم “ کوهبنان “ کرمان هستم . در این مدت خانم ولندیاری نماینده “ مهرآفرین “ در کرمان ، گزارش های متعددی از منطقه زلزله زده کوهبنان ارسال کرد که نشان از نیاز مردم به حمایت ما دارد . قصد کردم خود در منطقه حضور یافته و وضعیت را از نزدیک شاهد باشم . حتمأ شما را در جریان وضعیت کوهبنان خواهم گذاشت . حتمأ کارآفرینان کرمانی الاصل و یا کارآفرینانی که از خاک کرمان به ثروت رسیده اند می توانند قدم بزرگی برای این مردمان بردارند . کارآفرینان بزرگی داریم که از خطه کرمان برخاسته اند مثل مهندس صدر هاشمی بنیانگذار مجموعه شرکت‌های استراتوس و‌بانک اقتصاد نوین که بسیار فرد خیری بوده و مدارس زیادی در کشور با الگوهای متعالی برای محرومترین نقاط کشور ساخته اند . ایشان را به نیکی میشناسم و از محضرشان بهره برده ام و ایمان دارم کارآفرینان نیکوکار کشورم به همراه مردم خوبمان نخواهند گذاشت “کوهبنان” تنها بماند . شما هم مدیران و کارآفرینان کرمانی را به ما معرفی کنید تا بزودی فراخوانی زده شود که جمع شوند و کوهبنان را از تنهایی دربیاورند.
زلزله ۵/۲ ریشتری شهرستان کوهبنان کرمان در شب یلدای امسال با آنکه خسارت جانی نداشت ولی خسارت مالی زیادی بهمراه داشته و تعداد قابل توجهی از مردم در چادر هستند .وضعیت قشر ضعیف و بویژه کودکان را با دقت بررسی خواهم کرد .

1391-1396 کلیه حقوق برای وب سایت فاطمه دانشور محفوظ است.

web stats log analyzer

Template Design:Dima Group