06 خرداد 1398 ساعت 04:15

آشنایی با فاطمه دانشور

فاطمه دانشور کارآفرین ایرانی

فاطمه دانشور (متولد ۱۳۵۳)، کارآفرین و تاجر ایرانی و از اعضای شورای اسلامی شهر تهران در دوره چهارم و عضو اتاق بازرگانی, صنایع, معادن و کشاورزی است. وی کارشناس مدیریت بیمارستانی و کارشناس ارشد مدیریت بازرگانی از دانشگاه تهران است.
مدیرعامل سیاحان سپهر آسیا و بنیانگذار موسسه نیکوکاری مهرآفرین پناه عصر حامی زنان و کودکان بی سرپرست و بدسرپرست کودکان کار و خیابان و بازمانده از تحصیل و نوزادان مادران معتاد و... می باشد.

فاطمه دانشور
فاطمه دانشور مهرآفرین

زندگی من

خواستنی که توانستن شد

امروز خیلیها از من میپرسند عامل موفقیتت چه بود؟ به آنها میگویم که موفقیت من به عوامل متعددی بستگی داشت؛ یکی از این عوامل افراد موثری بودند که در مسیر زندگیام قرار گرفتند و به کمك آنها مسیرهایی به رویم گشوده شد . این نکته همواره برای من عجیب و سوال برانگیز است، زیرا همیشه در کتابها خوانده بودم که شما به اهدافی میرسید که آنها را در ذهنتان تکرار کردهاید. اما من به اهدافی بسیار فراتر از آنچه نوشته بودم رسیدم...

فاطمه دانشور

روابط عمومی موسسه خيريه مهرآفرين

به نقل از روابط عمومی موسسه خيريه مهرآفرين تاكنون جمعا رقم ٣/٧٦٣/٣٣٥/٥٠٨ ريال از محل كمك ها و پرداخت فطريه های مردم نيكوكار طی فرخوان اين موسسه و همراهی هنرمندان آقای سيد جواد هاشمی و خانم ها : بهنوش بختياری، نيوشاضيغمی و ماه چهره خليلی و كارگردانی شاهين صمدپور بابت تامين شير خشك نوزادان جمع آوری شده است . كمك ها همچنان ادامه دارد . ضمن تشكر و قدردانی از توجه و حمايت مردم نيكوكار ايران اعلام ميگردد اين رقم نياز شش ماه نوزادان تحت پوشش موسسه را از بابت شيرخشك تامين ميكند و علاقمندان جهت ادامه كمك به تامين ساير مايحتاج نوزادان نظير پوشك مصرفی ، شيشه شير ، كمك غذا و درمان كودكان مبتلا به اعتياد مي توانند به همين شماره مبالغ خود را واريز نمايند و از اين پس به شماره ٣٠٠٠٧٨٩٩مبلغ خود را اعلام كرده محل مصرف ان را بيان كنند .
گزارش تكميلی متعاقبا اعلام خواهد شد .
@mehrafarin_charity

1391-1396 کلیه حقوق برای وب سایت فاطمه دانشور محفوظ است.

Template Design:Dima Group