30 مرداد 1397 ساعت 23:54

انتخابات شورای شهر

امروز بی شک پیش از هر چیزی و هر کسی، اندیشه ها بودند که پیروز شدند و مردمی که ثابت کردند سکوت همیشه علامت رضایت نیست و گاهی فریاد می خواهد .
تبریک به تمام مردم ایرانِ بزرگ در سراسر دنیا و جناب آقای دكتر روحانی . امیدوارم ایشان و اعضای دولتشان به پشتوانه ی این تعداد اندیشه، در رفع نواقص چهار سال گذشته همت مضاعفی را به کار بگیرند .
و اما سپاس از همه ی بزرگوارانی که در انتخابات شورای شهر، بی دریغ و پر انرژی و با تمام توان و گاه بیشتر از حد توان پشت به پشتم ایستادند .
فارغ از هر نتیجه ای در انتخابات شورای شهر، از یکایک عزیزانی که به هر شکل و اندازه ای حامی من و صدای من برای زنان و کودکان بدسرپرست بودند، از صمیم قلب بی نهایت سپاسگزارم و امیدوارم تک تک کسانی که با رای و شعور مردم جایگاهی را در شورا پیدا کردند، در طول اقامت چهار ساله ی شان به این شعور احترام بگذارند و این موقعیت را خرجِ همان کسانی کنند که به آن ها بها دادند .
دوستان و سروران گرامی
چه با حضور و چه بی حضور در شورای شهر، همچنان با تمام قوا در موسسه نیکوکاری مهرآفرین با صدای بلندتر به پیش خواهم رفت و همانند همیشه حضور شما دلگرمی من و همکارانم برای ادامه راه خواهد بود .
با سپاس بی نهایت دوباره و به امید ایرانی شاد .
فاطمه دانشور

1391-1396 کلیه حقوق برای وب سایت فاطمه دانشور محفوظ است.

web stats log analyzer

Template Design:Dima Group