05 فروردين 1398 ساعت 06:46

آشنایی با فاطمه دانشور

فاطمه دانشور کارآفرین ایرانی

فاطمه دانشور (متولد ۱۳۵۳)، کارآفرین و تاجر ایرانی و از اعضای شورای اسلامی شهر تهران در دوره چهارم و عضو اتاق بازرگانی, صنایع, معادن و کشاورزی است. وی کارشناس مدیریت بیمارستانی و کارشناس ارشد مدیریت بازرگانی از دانشگاه تهران است.
مدیرعامل سیاحان سپهر آسیا و بنیانگذار موسسه نیکوکاری مهرآفرین پناه عصر حامی زنان و کودکان بی سرپرست و بدسرپرست کودکان کار و خیابان و بازمانده از تحصیل و نوزادان مادران معتاد و... می باشد.

فاطمه دانشور
فاطمه دانشور مهرآفرین

زندگی من

خواستنی که توانستن شد

امروز خیلیها از من میپرسند عامل موفقیتت چه بود؟ به آنها میگویم که موفقیت من به عوامل متعددی بستگی داشت؛ یکی از این عوامل افراد موثری بودند که در مسیر زندگیام قرار گرفتند و به کمك آنها مسیرهایی به رویم گشوده شد . این نکته همواره برای من عجیب و سوال برانگیز است، زیرا همیشه در کتابها خوانده بودم که شما به اهدافی میرسید که آنها را در ذهنتان تکرار کردهاید. اما من به اهدافی بسیار فراتر از آنچه نوشته بودم رسیدم...

فاطمه دانشور

انتخابات شورای شهر

امروز بی شک پیش از هر چیزی و هر کسی، اندیشه ها بودند که پیروز شدند و مردمی که ثابت کردند سکوت همیشه علامت رضایت نیست و گاهی فریاد می خواهد .
تبریک به تمام مردم ایرانِ بزرگ در سراسر دنیا و جناب آقای دكتر روحانی . امیدوارم ایشان و اعضای دولتشان به پشتوانه ی این تعداد اندیشه، در رفع نواقص چهار سال گذشته همت مضاعفی را به کار بگیرند .
و اما سپاس از همه ی بزرگوارانی که در انتخابات شورای شهر، بی دریغ و پر انرژی و با تمام توان و گاه بیشتر از حد توان پشت به پشتم ایستادند .
فارغ از هر نتیجه ای در انتخابات شورای شهر، از یکایک عزیزانی که به هر شکل و اندازه ای حامی من و صدای من برای زنان و کودکان بدسرپرست بودند، از صمیم قلب بی نهایت سپاسگزارم و امیدوارم تک تک کسانی که با رای و شعور مردم جایگاهی را در شورا پیدا کردند، در طول اقامت چهار ساله ی شان به این شعور احترام بگذارند و این موقعیت را خرجِ همان کسانی کنند که به آن ها بها دادند .
دوستان و سروران گرامی
چه با حضور و چه بی حضور در شورای شهر، همچنان با تمام قوا در موسسه نیکوکاری مهرآفرین با صدای بلندتر به پیش خواهم رفت و همانند همیشه حضور شما دلگرمی من و همکارانم برای ادامه راه خواهد بود .
با سپاس بی نهایت دوباره و به امید ایرانی شاد .
فاطمه دانشور

1391-1396 کلیه حقوق برای وب سایت فاطمه دانشور محفوظ است.

Template Design:Dima Group