06 خرداد 1398 ساعت 03:54

آشنایی با فاطمه دانشور

فاطمه دانشور کارآفرین ایرانی

فاطمه دانشور (متولد ۱۳۵۳)، کارآفرین و تاجر ایرانی و از اعضای شورای اسلامی شهر تهران در دوره چهارم و عضو اتاق بازرگانی, صنایع, معادن و کشاورزی است. وی کارشناس مدیریت بیمارستانی و کارشناس ارشد مدیریت بازرگانی از دانشگاه تهران است.
مدیرعامل سیاحان سپهر آسیا و بنیانگذار موسسه نیکوکاری مهرآفرین پناه عصر حامی زنان و کودکان بی سرپرست و بدسرپرست کودکان کار و خیابان و بازمانده از تحصیل و نوزادان مادران معتاد و... می باشد.

فاطمه دانشور
فاطمه دانشور مهرآفرین

زندگی من

خواستنی که توانستن شد

امروز خیلیها از من میپرسند عامل موفقیتت چه بود؟ به آنها میگویم که موفقیت من به عوامل متعددی بستگی داشت؛ یکی از این عوامل افراد موثری بودند که در مسیر زندگیام قرار گرفتند و به کمك آنها مسیرهایی به رویم گشوده شد . این نکته همواره برای من عجیب و سوال برانگیز است، زیرا همیشه در کتابها خوانده بودم که شما به اهدافی میرسید که آنها را در ذهنتان تکرار کردهاید. اما من به اهدافی بسیار فراتر از آنچه نوشته بودم رسیدم...

فاطمه دانشور

.

سینما، قصه گوست . تلخ و شیرین . خوب و بد . بالا و پایین . سینماگران هم نقالانی که ما را با خود در این تلخی ها و شیرینی های زندگی . خوب ها و بدهایش و بالا و پایین هایش همراه می کنند . و حالا یکی دیگر از این قصه گوها، خود به قصه پیوست . هنرمند مهربان و دوست داشتنی، علی معلم که تقریبا همه او را با لبخندهای مدام بر چهره به یاد دارند، بسیار ناباورانه از کنارمان رخت بر بست . مردی که بارها و بارها خالصانه در جمع های موسسه نیکوکاری مهرآفرین و برای کمک و یاری رساندن حضور داشت .
کاستیِ بودنش را به خانواده ی محترم ایشان، جامعه ی هنری و سینمایی کشور و همه ی هنرمندان دغدغه مند تسلیت عرض کرده . از خداوند منان بهترین درجات را برای روحشان و صبری بزرگ را برای خانواده و همه ی نزدیکان و دوستدارانِ ایشان خواستارم .
به امید اینکه این آخرین خبر دردناک سال سنگینِ نود و پنج باشد .
فاطمه دانشور

1391-1396 کلیه حقوق برای وب سایت فاطمه دانشور محفوظ است.

Template Design:Dima Group