کد خبر:1205 بازدید: 3197 بازدید

کاش معجزه ای که روز جمعه بیست و ششم آبانماه در کرمانشاه روی داد آنگونه که همه ایران ، در #کرمانشاه بود و همه مایحتاج آن لحظه هموطنانمان را برآورده کردند تکرار شود و مناطق زلزله زده کرمانشاه بسرعت...

کاش معجزه ای که روز جمعه بیست و ششم آبانماه در کرمانشاه روی داد آنگونه که همه ایران ، در #کرمانشاه بود و همه مایحتاج آن لحظه هموطنانمان را برآورده کردند تکرار شود و مناطق زلزله زده کرمانشاه بسرعت مجهز به #کانکس شود .در وهله اول از مردم خوب کشورم بخاطر حضور گرم و صمیمانه شان تشکر می کنم . از آقای زیبا کلام و آقای دایی دو چهره محبوب و مقبول کشورمان می خواهم سریعتر وارد عرصه شوند و بسرعت برای تامین سرپناه موقت مردمان #چادرنشین این شب ها تدبیر کنند . کانکس نیاز فوری حال زلزله زدگان است . طرح های زمانبر ساخت و ساز را به آینده موکول کنیم ممکن است دیر شود . ابعاد فاجعه بسیار گسترده است و آنهایی که امین مردم شده اند در میدان عمل سریع وارد شوند و معجزه ای دیگر خلق کنند . #مهرآفرین تاکنون ۹/۷۲۹/۳۵۸/۲۴۰ ریال ( نقدی و غیر نقدی ) جمع آوری کرده است .
با هم یک قدم دیگر برداریم و آنها را صاحب سرپناه کنیم ، مردمان دیار کرد بسیار با غیرت و با عزت نفس اند و اگر تنشان در زمستان سالم بماند و به بهار برسند حتما خانه هایشان را خواهند ساخت . دوست دارم از سید بزرگوار محمد خاتمی هم تشکر کنم که امروز صبح به مهرآفرین برای تهیه کانکس کمک کردند . از شرکت آسان پرداخت و فدراسیون دو و میدانی هم بابت اهدای بخش زیادی شیرخشک و پتو تشکر میکنم . ساخت کانکس ها را شروع کرده ایم و از فردا نصب کانکس ها آغاز خواهد شد . ادامه روند در این مرحله می طلبد تک تک ما یک قدم ، فقط یک قدم دیگر برداریم . خاطرنشان می‌شود انبار ما در کرمانشاه کاملا تکمیل بوده و تحویل کالا براساس نیاز های درخواستی روزانه انجام می‌شود . امروز درخواست #شیرخشک از یکی از بیمارستان‌ هایی داشتیم که شیرخواران مادرشان را از دست داده بودند . مهر #مادر بی نظیر است وقتی لرزش زمین را حس می‌کند مادر سپر می‌شود برای کودکش آوار روی کمرش فرو می ریزد جان می‌دهد ولی زانوانش خم نمی‌شود و بار آوار را یک تنه تحمل می کند که کودکش زنده بماند . این وضعیت را بسیار و متعدد برایم تعریف کردند . لحظه سپر بلا شدن مادر برای کودک حتی لحظه ای که فقط می‌توان گفت محشر ی است. از مبالغ جمع آوری شده بطور تقریبی یک میلیارد و هشتصد میلیون ریال باقی مانده که قرار است صرف ساخت کانکس شود و این رقم با کمک شما باید خیلی بیشتر شود . گزارش دقیق مبالغ هزینه شده بزودی توسط واحد روابط عمومی مهرآفرین منتشر خواهد شد .
?حساب اختصاص یافته جهت کمک به زلزله زدگان کرمانشاه
?شماره کارت
6104337686894997
?شماره گیری از طریق موبایل
*۷۳۳*۷*۳#
? @mehrafarincharity


گروه دیما
سئو و پشتیبانی: گروه دیما