کد خبر:1151 بازدید: 2817 بازدید

این روزها موضوع سلبریتی ها و کمک های جمع آوری شده توسط آنان و هزینه کردش برای زلزله زدگان بسیار محل مناقشه و بحث شده است...

این روزها موضوع سلبریتی ها و کمک های جمع آوری شده توسط آنان و هزینه کردش برای زلزله زدگان بسیار محل مناقشه و بحث شده است . بطور قطع پیشقدم شدن سلبریتی ها برای جمع آوری کمک های مردمی در مواقع بحرانی امری نیک و پسندیده است . همانگونه که ما نیز در شروع و ادامه فعالیتهای نیکوکاری مهرآفرین از وجودشان بهره مند شدیم و تجربیات خوبی از پیش قدم شدن افرادی چون تختی ، عزت الله انتظامی و ... در بحران هایی چون زلزله داریم و از این افراد همواره به نیکی یاد می شود . اما بنظرم هم اندیشی و همفکری با فعالین اجتماعی و مدنی که سالها تجربه و تخصص کار در کف جامعه را داشته اند نیز در انتخاب مسیر و نحوه هزینه کرد منابع می تواند مفید باشد و به اعتقاد من باید به یک فرهنگ تبدیل شود . “ فرهنگ همفکری و هم اندیشی با متخصصین هر حوزه “ . نظرات راجع به نحوه هزینه کرد مبالغ کمک های جمع آوری شده توسط سلبریتی ها بسیار متفاوت است و هر کسی از نگاه خود روشی را پیشنهاد می کند و اینکه آیا اساسأ درست است فردی که قدم پیش نهاده به تنهایی نیز تصمیم گیرنده نحوه هزینه کرد باشد یا خیر؟ و بهترین راهکار چیست ؟
بهترین تصمیم را چطور می تواند بگیرد تا ضمن اینکه با کمترین چالش مواجه می شود بتواند موثرترین روش را انتخاب کند ؟ نظر شما چیست ؟ شما چه پیشنهادی دارید ؟
#مهرآفرین_باشیم
?حساب اختصاص یافته جهت کمک به زلزله زدگان کرمانشاه
?شماره حساب
8147107665
?شماره کارت
6104337686894997
?بانک ملت بنام موسسه نیکوکاری مهرآفرین پناه عصر
?شماره گیری از طریق موبایل
*۷۳۳*۷*۳#
☎️شماره تلفن :
۰۲۱-۳۵۲۶۰
☎️ارائه پیشنهادات و انتقادات :
۰۲۱-۳۳۵۱۰۸۵۱-۳
_
? @fatemeh.daneshvar
? @mehrafarincharity
? www.mehrafarinorg.com


گروه دیما
سئو و پشتیبانی: گروه دیما