کد خبر:1145 بازدید: 2985 بازدید

مشغله کاری فراوان و متنوع دارم فرصت به اشتراک گذاری تجربیاتم را آنطور که دوست دارم ندارم

دوستان زیادی پیام می‌دهند و درخواست می‌کنند فرصتی گذاشته و بصورت مشاوره راهنمایی شان کنم بویژه در راه اندازی کسب وکار و راههای موفقیت . ولی بقدری مشغله کاری فراوان و متنوع دارم فرصت به اشتراک گذاری تجربیاتم را آنطور که دوست دارم ندارم . در نشست میتاپس بعد از مدتها فرصتی دست داد تا از تجربیاتم بگویم و بسیار از سوی دوستان استقبال شد به ویژه قسمت معنوی زندگی من و ماجرای سفر مکه و خلق “ مهرآفرین “ . بهرحال شب به یاد مدنی بود و امیدوارم باز فرصتی دست دهد تا راجع به یافته هایم از زندگی بیشتر سخن بگویم و من نیز از شما بیاموزم . ماجرای زندگی من را می توانید در سایت رسمی من به نشانی fatemehdaneshvar.com
قسمت “ زندگی من “ بخوانید . بخش هایی از “زندگی من “بصورت مستند های مختلف ساخته و از شبکه های مختلف تلویزیون بارها پخش شده است . یکی از بهترین مستندهایی که راجع به زندگی من ساخته شد و کارگردان ( آقای فارسی) بخوبی توانسته بود زندگی مرا به تصویر بکشد مستند “ سرزمین نخبگان “ بود که زمان تهیه این مستند من فرزند اولم را داشتم و یا برنامه “ ماه عسل “ احسان علیخانی که در آن برنامه ماجرای سفر مکه ام را بیان کردم البته سالها از آن گذشته است . ماجرای سفرم به مکه در سال ۸۲ و عهدی با خدا در آن مکان مقدس که منجر به خلق “ مهرآفرین “ شد بهترین بخش زندگی من است .
سعی میکنم هر چند وقت یکبار در همین صفحه راجع به تجربیات کار و زندگی خود برایتان بگویم و در همین صفحه فرصتی فراهم آورم تا بصورت موردی هم ایده های شما را برای راه اندازی کسب و کارهای جدید واکاوی کرده و با هم بپرورانیم .


گروه دیما
سئو و پشتیبانی: گروه دیما