03 فروردين 1398 ساعت 22:49

آشنایی با فاطمه دانشور

فاطمه دانشور کارآفرین ایرانی

فاطمه دانشور (متولد ۱۳۵۳)، کارآفرین و تاجر ایرانی و از اعضای شورای اسلامی شهر تهران در دوره چهارم و عضو اتاق بازرگانی, صنایع, معادن و کشاورزی است. وی کارشناس مدیریت بیمارستانی و کارشناس ارشد مدیریت بازرگانی از دانشگاه تهران است.
مدیرعامل سیاحان سپهر آسیا و بنیانگذار موسسه نیکوکاری مهرآفرین پناه عصر حامی زنان و کودکان بی سرپرست و بدسرپرست کودکان کار و خیابان و بازمانده از تحصیل و نوزادان مادران معتاد و... می باشد.

فاطمه دانشور
فاطمه دانشور مهرآفرین

زندگی من

خواستنی که توانستن شد

امروز خیلیها از من میپرسند عامل موفقیتت چه بود؟ به آنها میگویم که موفقیت من به عوامل متعددی بستگی داشت؛ یکی از این عوامل افراد موثری بودند که در مسیر زندگیام قرار گرفتند و به کمك آنها مسیرهایی به رویم گشوده شد . این نکته همواره برای من عجیب و سوال برانگیز است، زیرا همیشه در کتابها خوانده بودم که شما به اهدافی میرسید که آنها را در ذهنتان تکرار کردهاید. اما من به اهدافی بسیار فراتر از آنچه نوشته بودم رسیدم...

فاطمه دانشور

همايش برند محبوب مصرف كنندگان در مركز همايش هاي صدا و سيما

هفته گذشته در همايش برند محبوب مصرف كنندگان در مركز همايش هاي صدا و سيما حضور يافتم . فرصتي دست داد كه در بين فعالين اقتصادي صاحب نام و اعتبار به تبين نقش مسئوليت اجتماعي در خوشنامي و اعتبار يك برند بپردازم . مسئوليت اجتماعي از ما ميخواهد با راه اندازي كسب و كار مسئولانه ايجاد ثروت كنيم و كدهاي اخلاقي را همواره مد نظر قرار دهيم و آن را در سازمان خود مستند و نهادينه كنيم . بنگاهها ميتوانند با راه اندازي كميته مسئوليت اجتماعي در شركت خود چالش ها پيراموني خود را بدرستي شناسايي و حل آن رو به ماموريت شركتي خود پيوند دهند و گزارش اقدامات خود را شفاف به اطلاع مشتريان و مصرف كنندگان برسانند و اعتبار و خوشنامي خود را مديريت كنند قبل از اينكه رقبا اين كار را انجام دهند . در ايران شركتها و بنگاهها رويكرد مسئوليت پذير به خود گرفته اند ولي تا عمل هنوز فاصله دارند و اميد است هر چه زودتر با علاقه و اراده به سمت عمل به اين مهم حركت كنند.

آخرین اخبار

1391-1396 کلیه حقوق برای وب سایت فاطمه دانشور محفوظ است.

Template Design:Dima Group