30 شهریور 1400 ساعت 12:49

آشنایی با فاطمه دانشور

فاطمه دانشور کارآفرین ایرانی

فاطمه دانشور (متولد ۱۳۵۳)، کارآفرین و تاجر ایرانی و از اعضای شورای اسلامی شهر تهران در دوره چهارم و عضو اتاق بازرگانی, صنایع, معادن و کشاورزی است. وی کارشناس مدیریت بیمارستانی و کارشناس ارشد مدیریت بازرگانی از دانشگاه تهران است.
مدیرعامل سیاحان سپهر آسیا و بنیانگذار موسسه نیکوکاری مهرآفرین پناه عصر حامی زنان و کودکان بی سرپرست و بدسرپرست کودکان کار و خیابان و بازمانده از تحصیل و نوزادان مادران معتاد و... می باشد.

فاطمه دانشور
فاطمه دانشور مهرآفرین

زندگی من

خواستنی که توانستن شد

امروز خیلیها از من میپرسند عامل موفقیتت چه بود؟ به آنها میگویم که موفقیت من به عوامل متعددی بستگی داشت؛ یکی از این عوامل افراد موثری بودند که در مسیر زندگیام قرار گرفتند و به کمك آنها مسیرهایی به رویم گشوده شد . این نکته همواره برای من عجیب و سوال برانگیز است، زیرا همیشه در کتابها خوانده بودم که شما به اهدافی میرسید که آنها را در ذهنتان تکرار کردهاید. اما من به اهدافی بسیار فراتر از آنچه نوشته بودم رسیدم...

فاطمه دانشور
در سفرهایی که به مناطق محروم ایران داشتم بویژه سیستان و بلوچستان و علی الخصوص مناطق روستایی کودکانی را می دیدم که بیمار بودند و بیماری شان قابل درمان بود اما...

در سفرهایی که به مناطق محروم ایران داشتم بویژه سیستان و بلوچستان و علی الخصوص مناطق روستایی کودکانی را می دیدم که بیمار بودند و بیماری شان قابل درمان بود اما این کودکان بدون درمان و همراه با بیماری بصورت کاملأ منزوی بزرگ می شدند و نمی توانستند به مدرسه بروند و از اجتماعات بدور بودند . باید در این شرایط می ماندند تا مرگشان فرا رسد همیشه در این فکر بودم باید جایی در تهران تدارک ببینم که این کودکان بهمراه یکی از والدین برای درمان به تهران بیایند و مدتی در تهران مهمان ما باشند تا کودکان درمان شوند و هزینه های درمان کودکان فقیر نیز توسط یاوران مهرآفرین پرداخت شود بالاخره این فضا تدارک دیده شد تجهیز شد و همراه سرای مهربانی نام گرفت . از یکایک عزیزانی که در تجهیز این مکان کمک کردند سپاسگزارم . شما نیز می توانید با ارسال نذورات ، ارسال غذاهای آماده بسته بندی شده ، میوه ، تنقلات برای کودکان و یا کمک نقدی به اداره این همراه سرا کمک کنید .
شماره حساب اختصاص یافته برای کمک به تجهیز همراه سرای مهربانی
شماره کارت جهت کمک
۶۲۱۹۸۶۱۰۰۵۹۶۶۷۶۶
شماره تلفن :
۰۲۱-۳۵۲۶۰
fatemeh.daneshvar@
www.mehrafarinorg.com

آخرین اخبار

1391-1396 کلیه حقوق برای وب سایت فاطمه دانشور محفوظ است.

Template Design:Dima Group