21 تیر 1399 ساعت 21:30

آشنایی با فاطمه دانشور

فاطمه دانشور کارآفرین ایرانی

فاطمه دانشور (متولد ۱۳۵۳)، کارآفرین و تاجر ایرانی و از اعضای شورای اسلامی شهر تهران در دوره چهارم و عضو اتاق بازرگانی, صنایع, معادن و کشاورزی است. وی کارشناس مدیریت بیمارستانی و کارشناس ارشد مدیریت بازرگانی از دانشگاه تهران است.
مدیرعامل سیاحان سپهر آسیا و بنیانگذار موسسه نیکوکاری مهرآفرین پناه عصر حامی زنان و کودکان بی سرپرست و بدسرپرست کودکان کار و خیابان و بازمانده از تحصیل و نوزادان مادران معتاد و... می باشد.

فاطمه دانشور
فاطمه دانشور مهرآفرین

زندگی من

خواستنی که توانستن شد

امروز خیلیها از من میپرسند عامل موفقیتت چه بود؟ به آنها میگویم که موفقیت من به عوامل متعددی بستگی داشت؛ یکی از این عوامل افراد موثری بودند که در مسیر زندگیام قرار گرفتند و به کمك آنها مسیرهایی به رویم گشوده شد . این نکته همواره برای من عجیب و سوال برانگیز است، زیرا همیشه در کتابها خوانده بودم که شما به اهدافی میرسید که آنها را در ذهنتان تکرار کردهاید. اما من به اهدافی بسیار فراتر از آنچه نوشته بودم رسیدم...

فاطمه دانشور

خدا را شاکرم که به من فرصت داد تا شاید یک بهار دیگر را هم ببینم ...

یا محول الحول و الاحوال
خدا را شاکرم که به من فرصت داد تا شاید یک بهار دیگر را هم ببینم .
خدا را شاکرم که به من یاد داد تا درطول سالهایی که گذشت، به فکرهمنوعانم باشم .
خدا را شاکرم که مهربانان بسیاری را در کنار خود دارم که همچون ذات الهی شان، بی هیچ چشم داشتی می بخشند و مهر می آفرینند.
یک سال دیگر هم با تمام تلخی ها و شیرینی هایش گذشت که متاسفانه تلخی هایش برای مردم سرزمینمان بسیار بیشتر از شیرینی هایش بود .
تلخی هایی که خانواده های بسیاری را با غم ها و مشکلات بزرگی دست به گریبان کرد . اما به قول سهراب سپهری " تا شقایق هست ... زندگی باید کرد ... "
و شقایق یعنی مهر، یعنی مهربانی کردن، یعنی زندگی را تنها برای خود نخواستن .
هر بهار که می رسد به ما یاد می دهد که می توان تازه شد . می توان روزهای سرد و بی برگ و باری را پشت سر گذاشت و دوباره جوانه زد . دوباره سبز شد . دوباره پا گرفت . دوباره سایه بان شد .
دعاهای بسیاری را در لحظه تحویل سال بر زبان جاری می کنم و به آنها امید دارم .
سالی پر از مهر، آشتی، همدلی، آبرو، لبخند، آرامش، شکوفایی و هزاران خوبی های دیگر را برای تمام مردم سرزمینم در هر کجای این زمین پهناور آرزو می کنم .
آمین
نوروزتان خجسته باد . بهار، گوارای روحتان
فاطمه دانشور

آخرین اخبار

1391-1396 کلیه حقوق برای وب سایت فاطمه دانشور محفوظ است.

Template Design:Dima Group