06 بهمن 1399 ساعت 00:28

آشنایی با فاطمه دانشور

فاطمه دانشور کارآفرین ایرانی

فاطمه دانشور (متولد ۱۳۵۳)، کارآفرین و تاجر ایرانی و از اعضای شورای اسلامی شهر تهران در دوره چهارم و عضو اتاق بازرگانی, صنایع, معادن و کشاورزی است. وی کارشناس مدیریت بیمارستانی و کارشناس ارشد مدیریت بازرگانی از دانشگاه تهران است.
مدیرعامل سیاحان سپهر آسیا و بنیانگذار موسسه نیکوکاری مهرآفرین پناه عصر حامی زنان و کودکان بی سرپرست و بدسرپرست کودکان کار و خیابان و بازمانده از تحصیل و نوزادان مادران معتاد و... می باشد.

فاطمه دانشور
فاطمه دانشور مهرآفرین

زندگی من

خواستنی که توانستن شد

امروز خیلیها از من میپرسند عامل موفقیتت چه بود؟ به آنها میگویم که موفقیت من به عوامل متعددی بستگی داشت؛ یکی از این عوامل افراد موثری بودند که در مسیر زندگیام قرار گرفتند و به کمك آنها مسیرهایی به رویم گشوده شد . این نکته همواره برای من عجیب و سوال برانگیز است، زیرا همیشه در کتابها خوانده بودم که شما به اهدافی میرسید که آنها را در ذهنتان تکرار کردهاید. اما من به اهدافی بسیار فراتر از آنچه نوشته بودم رسیدم...

فاطمه دانشور

نزدیک ترین محل مهرآفرین به مناطق زلزله زده ، دفتر نمایندگی موسسه در سنندج با مدیریت خانم زهرا آوجیان است ...

نزدیک ترین محل مهرآفرین به مناطق زلزله زده ، دفتر نمایندگی موسسه در سنندج با مدیریت خانم زهرا آوجیان است . ایشان بلافاصله بعد از وقوع زلزله دست به کار شده و با فراخوان داوطلبان خود ، کار امدادرسانی را شروع کرده است . شعار مهرآفرین همواره این بوده و هست که “ هیچکس تنها نیست “ و اگر روزگار سخت است ما از او سخت جان تریم . بابت فراخوان کمک از همراهان همیشگی مهرآفرین تا امروز صبر کردم و منتظر گزارش میدانی خانم آوجیان که از نزدیک شاهد ماجراست ماندم . امروز صبح به من گفت نیاز به کمک همه شعبات مهرآفرین دارد علی الخصوص کودکانی که والدین خود را از دست داده اند توجه ویژه مددکاری می خواهند . پس همه نوزده شعبه مهرآفرین با همه کادر و نفرات و نیروی انسانی ، یاوران و داوطلبان بسیج می شویم و به کمک هموطنان خود به ویژه روستاهای کرمانشاه و مناطق کمتر برخوردار می رویم . بزودی به هموطنان رنج دیده ام ملحق می شوم .
فاطمه دانشور
?شماره حساب 8147107665
?شماره کارت 6104337686894997
?بانک ملت بنام موسسه نیکوکاری مهرآفرین پناه عصر - شعبه سنندج
?شماره گیری از طریق موبایل
*۷۳۳*۷*۳#
#زلزله #مهرآفرین #کمک #نیکوکاری #ایران #ایرانی #کرمانشاه #سنندج #کودک #کودکان

آخرین اخبار

1391-1396 کلیه حقوق برای وب سایت فاطمه دانشور محفوظ است.

Template Design:Dima Group