29 دی 1399 ساعت 11:30

آشنایی با فاطمه دانشور

فاطمه دانشور کارآفرین ایرانی

فاطمه دانشور (متولد ۱۳۵۳)، کارآفرین و تاجر ایرانی و از اعضای شورای اسلامی شهر تهران در دوره چهارم و عضو اتاق بازرگانی, صنایع, معادن و کشاورزی است. وی کارشناس مدیریت بیمارستانی و کارشناس ارشد مدیریت بازرگانی از دانشگاه تهران است.
مدیرعامل سیاحان سپهر آسیا و بنیانگذار موسسه نیکوکاری مهرآفرین پناه عصر حامی زنان و کودکان بی سرپرست و بدسرپرست کودکان کار و خیابان و بازمانده از تحصیل و نوزادان مادران معتاد و... می باشد.

فاطمه دانشور
فاطمه دانشور مهرآفرین

زندگی من

خواستنی که توانستن شد

امروز خیلیها از من میپرسند عامل موفقیتت چه بود؟ به آنها میگویم که موفقیت من به عوامل متعددی بستگی داشت؛ یکی از این عوامل افراد موثری بودند که در مسیر زندگیام قرار گرفتند و به کمك آنها مسیرهایی به رویم گشوده شد . این نکته همواره برای من عجیب و سوال برانگیز است، زیرا همیشه در کتابها خوانده بودم که شما به اهدافی میرسید که آنها را در ذهنتان تکرار کردهاید. اما من به اهدافی بسیار فراتر از آنچه نوشته بودم رسیدم...

فاطمه دانشور

و فرمودند : " من برانگيخته شدم تا اخلاق نيکو را تمام کنم"
و این تمام حرف اسلام است . اخلاق نیکو . اخلاق نیکو . اخلاق نیکو...

و فرمودند : " من برانگيخته شدم تا اخلاق نيکو را تمام کنم"
و این تمام حرف اسلام است . اخلاق نیکو . اخلاق نیکو . اخلاق نیکو.
و حالا در سالروز پرواز پیامبری سرشار از اخلاق نیکو، شاید پیش از هر چیزی باید به خود نگاه کنیم که تا چه اندازه به سفارشاتش رسیده ایم .
حضرت محمد (ص) از سوی خداوند به عنوان تمام کننده ی حجت بر امتش مبعوث شدند و تمام عمر با برکتشان را نیز به اعتلای اخلاق نیکو سپری کردند .
با اخلاق نیکو می توان جهان را دوباره ساخت، پر از مهربانی، پر از عدل و خالی از دشمنی ها .
اگر پیرو راستین این بزرگ مرد تاریخ جهان هستیم، لبخندش را در آسمان ها با اخلاق نیکویمان ببینیم و جهانی که آرزو داشت را بسازیم . از خود شروع کنیم . اخلاق نیکو دل به دل، چهره به چهره خواهد رسید..
بیست و هشتم صفر، سالروز پرواز پیامبرِ اخلاق نیک و شهادت امام حسن مجتبی (ع) بر همه ی رهروان راستینشان تسلیت باد.
به امید سرزمینی مملو از سردمداران و مردمانی با اخلاق نیکو.
آمین
فاطمه دانشور

آخرین اخبار

1391-1396 کلیه حقوق برای وب سایت فاطمه دانشور محفوظ است.

Template Design:Dima Group